The Three Musketeers

Puanı: 3,3/5  Oy Sayısı: 3
  alie tarafından

Adı: The Three Musketeers 삼총사
Tür: Dram, Romantik, Tarih, Aksiyon
Yönetmen: Kim Byung-Soo
Senarist: Song Jae-Jung
Yapımcı Şirket: JS Pictures
Yayıncı: tvN
daum: 9.3 
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2014
Yayın Tarihi: 17 Ağustos 2014 - 2 Kasım 2014
Yayın Günleri ve Saati: Pazar - 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Jung Yong-Hwa
Park Dal-Hyang
Veliaht Prens Sohyeon
Yang Dong-Geun
Heo Seung-Po
Jung Hae-In
An Min-Seo
Seo Hyun-Jin
Yoon-Seo
Yu In-Young
Jo Mi-Ryeong


 

Diğer Oyuncuları:

Kim Myeong-Su / Kral Injo
Park Young-Gyu / Kim Ja-Jeom
Jeon No-Min / Choi Myung-Gil
Lee Kyeon / Pan-Shwe
Kim Sung-Min / Yong Gol-Dae
Park Sung-Min / No Soo
Woo Hyeon / Park Dal-Hyang'ın babası
Kim Sun-Young / Park Dal-Hyang'ın annesi
Choo Ye-Jin / Tan-Yi (konuk oyuncu - 9. bölüm)

 

Konusu:

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir. Veliaht Prens Sohyeon (Lee Jin-Wook), onun muhafızlarından Heo Seung-Po (Yang Dong-Geun), An Min-Se (Jung Hae-In) ve askeri sınavlara hazırlanan Park Dal-Hyang'ın (Jung Yong-Hwa) hikayesini anlatmaktadır.

 

Karakterleri:

Jung Yong-Hwa dizide, dördüncü silahşor olan Park Dal-Hyang karakterini canlandıracak. Onun karakteri Alexandre Dumas'ın yazdığı "The Three Musketeers" orjinal romanındaki D’Artagnan karakteri ile eş değerdir. Park Dal-Hyang cesareti, güçlü inançları ile parlak bir kişiliğe sahiptir. O Veliaht Prens Sohyeon (Lee Jin-Wook) ve Yoon-Seo (Seo Hyun-Jin) ile bir aşk üçgeni içerisindedir. Yoon-Seo, Park Dal-Hyang'ın ilk aşkıdır.

Lee Jin-Wook dizide, Veliaht Prens Sohyeon karakterini canlandıracak. Onun karakteri üç silahşorlardan biricisidir. Çocukluğu sarayın dışında geçmiştir. Ülkesini zor bir durumdan kurtarmak için Qing Hanedanlığına (Çin) gönüllü olarak esir olmuştur.

Jung Hae-In dizide An Min-Seo karakterini canlandıracak. Onun karakteri üç silahşorlardan üçüncü silahşordur.

Yang Dong-Geun dizide, silahşorlardan ikincisi olan Heo Seung-Po karakterini canlandıracak. Onun karakteri Veliaht Prens Sohyeon'u (Lee Jin-Wook) korumakla görevli bir savaşçıdır ve Veliaht Prens Sohyeon'un çocukluk arkadaşıdır. Park Dal-Hyang (Jung Yong-Hwa) ile ilk karşılaştıklarında aralarında bir çatışma yaşanır.

Seo Hyun-Jin dizide, Yoon-Seo karakterini canlandıracak. Onun karakteri Veliaht Prens Sohyeon (Lee Jin-Wook) ile evlidir.

Yu In-Young dizide, Jo Mi-Ryeong karakterini canlandıracak. Onun karakteri muhteşem bir güzelliğe ve çekiciliğe sahip olduğu kadar ilk bakışta erkeklerin gözlerini büyülemektedir. Veliaht Prens Sohyeon (Lee Jin-Wook), Jo Mi-Ryeong'un geçmişteki ilk aşkıdır. Şimdi ise Jo Mi-Ryeong Veliaht Prens Sohyeon'dan intikam almak istemektedir.

 

Not: İyi bilinen Alexandre Dumas'ın 1844 yılında kaleme aldığı "The Three Musketeers" (Üç Silahşörler) romanından esinlenerek oluşturulmuştur.

 

Resmi Web Sitesi: www.program.interest.me/tvn/3musketeers
Resmi Facebook Sayfası: www.facebook.com/tvN3chongsa

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2 (Karakter)

Fragman 3 (Karakter)

Fragman 4 (Karakter)

Fragman 5 (Karakter)

Fragman 6

 

Fragman 7 UZUN

 

 

Kaynakları:movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=65902, asianwiki.com/The_Three_Musketeers_(Korean_Drama), en.wikipedia.org/wiki/The_Three_Musketeers_(2014_TV_series), wiki.d-addicts.com/The_Three_Musketeers

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…