Surplus Princess

Puanı: 3,8/5  Oy Sayısı: 17
  alie tarafından

 

Adı: Adı: Surplus Princess | The Mermaid 잉여공주
Tür: Dram, Romantik, Fantastik, Romantik 
Yönetmen: Baek Seung-Ryong
Senarist: Kim Ji-Soo, Park Ran
Yapımcı: -
Yayıncı: tvN
daum: 8.3
Bölüm Sayısı: 10
Yapım Yılı: 2014
Yayın Tarihi: 7 Ağustos 2014 - 9 Ekim 2014
Yayın Günleri ve Saati: Perşembe - 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Ha-Ni
Hyun-Myung
Song Jae-Rim
Si-Kyung
Park Ji-Soo
Yoon Jin-A
Hye-Young

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Min-Kyo / Do Ji-Yong
Nam Ju-Hyuk / Big
Lee Sun-Kyu / Sun-Kyu
Jin Hee-Kyung / Şirket Başkanı Jin
Ahn Kil-Kang / An Ma-Nyeo
Kim Jae-Hwa / Kim Tim-Jang
Han So-Young / Bölüm Şefi Yardımcısı So
Ra Mi-Ran / Seblin (Ha-Ni'nin kız kardeşi)
Jang Ki-Yong (konuk oyuncu)

 

Konusu:

Ha-Ni (Jo Bo-Ah) bir deniz kızıdır. O aşık olduğu bir adam için insan olur ve Ingyeo evinde yaşamaya başlar. Jo Bo-Ah'ın tamamen bir insan olabilmesi için sevdiği adamın ona 100 gün içinde aşık olması gerekmektedir.

 

Karakterler:

Jo Bo-Ah dizide, bir deniz kızı olan Ha-Ni karakterini canlandırıyor. O Derin Denizdeki Krallığın Prensesidir. Onun karakteri 25 yaşındadır ve çok meraklı bir kişiliğe sahiptir. Bir gün denizin içine bir akıllı telefon düşer ve insanların dünyasını keşfetmeye karar verir.

On Joo-Wan dizide, iş bulmak için hazırlanan 29 yaşındaki Hyun-Myung  karakterini canlandıracak. Onun karakteri sanatçı bir kişiliğe sahiptir. Çocukluğundan beri içinde bir sanat tutkusu vardır.

Song Jae-Rim dizide, kendini beğenmiş biri olan Si-Kyung karakterini canlandırıyor. Onun karakteri 31 yaşındadır ve  JH Gıda'da şeftir. Yemek onun için her şey demektir.

Park Ji-Soo dizide, iyi bir adamla evlenmek isteyen 26 yaşındaki Yoon Jin-A karakterini canlandıracak. O JH Gıda'da tam zamanlı bir çalışandır.

 

Resmi Web Sitesi: www.giftmap.interest.me/external/princess

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2 (Karakter)

 

Fragman 3 (Karakter)

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

 

Kaynaklar: asianwiki.com/Surplus_Princess, ko.wikipedia.org/wiki/%EC%9E%89%EC%97%AC%EA%B3%B5%EC%A3%BC, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=65696, www.hancinema.net/korean_drama_The_Idle_Mermaid.php

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…