I Need Romance 3

Puanı: 4,1/5  Oy Sayısı: 9
  alie tarafından

 

Adı: I Need Romance 3 | 로맨스가 필요해 3
Tür: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmen: Jang Young-Woo
Senarist: Jung Hyun-Jung
Yapımcı: Kim Young-Kyu, Jo Moon-Joo, Jung Se-Ryung
Yayıncı: tvN
imdb: 7.4
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2014
Yayın Tarihi: 13 Ocak 2014 - 4 Mart 2014
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı - 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Shin Joo-Yeon
Joo-Wan
Kang Tae-Yoon
Oh Se-Ryeong


Diğer Oyuncuları:

Park Hyo-Joo / Lee Min-Jung
Yoon Seung-Ah / Jung Hee-Jae
Park Yoo-Hwan / Lee Woo-Young
Yu Ha-Jun / An Min-Seok
Jung Woo-Sik / Han Ji-Seung
Lim Soo-Hyun / Se-Ryeong'un asistanı
Chae Bin / Shin Joo-Yeon (genç)
Choi Ro-Woon / Joo-Wan (genç)
Jung Da-Bin / Shin Joo-Yeon (çocuk)
Alex / Jung-Ho (konuk oyuncu)
Kim Ji-Suk / bar sahibi (konuk oyuncu)
Joo Sang-Wook / Joo-Yeon'un eski erkek arkadaşı (konuk oyuncu)
Kim Na-Young / moda tasarımcısı (konuk oyuncu)
Yoo Young / radyo program konuğu (konuk oyuncu)
Nara / radyo program konuğu (konuk oyuncu)

 

Konusu:

Dizi, aşka inanmayan 33 yaşındaki bir kadın olan Shin Joo-Yeon (Kim So-Yeon), saf bir aşkın hayalini kuran 20'li yaşlarda genç bir erkek olan Joo-Wan (Sung Joon) ve 30'lu yaşlarında çalıştığı iş yerinde kadın bir patronu olan Kang Tae-Yoon (Namkoong Min) etrafında dönmektedir.

 

Karakterleri:

Kim So-Yeon dizide, evden alışveriş ağ sektöründe çalışmakta olan Shin Joo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Önceden o sıcak ve kibar bir kişiliğe sahipken 9 yıl boyunca çetin iş şartları altında çalışmasının sonucu olarak soğuk biri haline gelmiştir. Başarısız bir romantik ilişkinin ardından, o ne kadar aşka inanmadığını söylese de halen kalbinin derinliklerinde gerçek aşktan vazgeçmemiştir.

Sung Joon dizide, 17 yıl sonra Kore'ye geri dönen 26 yaşındaki genç bir söz yazarı ve kaygısız bir ruha sahip olan Joo-Wan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri 9 yaşına kadar o neredeyse annesinin arkadaşı ve onun kızı Shin Joo-Yeon (Kim So-Yeon) tarafından yetiştirilir. Joo-Wan, Shin Joo-Yeon ile tekrar karşılaştığı zaman onun aşktan yorulmuş kalbini iyileştirmeye çalışır.

Namkoong Min dizide, Shin Joo-Yeon'un (Kim So-Yeon) kıdemli meslektaşı ve akıl hocası olan Kang Tae-Yoon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri mükemmeliyetçi bir işkoliktir ve o hedefine ulaşmak için ne gerekiyorsa yapan biridir. O yumuşak ve kibar biridir ama onun kalbi son kız arkadaşı tarafından kırıldığından bu yana aşka inanmamaktadır.

 

Resmi Web Sitesi: program.interest.me/tvn/romance3

 

 

Fragman

 

Kaynaklar: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…