Puck!

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 1
  Maysa tarafından

 

Adı:‎ Puck! 퍽!
Tür: Dram, Romantik, Gençlik
Yönetmen: Lee Gwang-Young
Senarist: Yoon Hyun-Ho
Yapımcı: -
Yayıncı: SBS
daum: 8.8
Bölüm Sayısı: 2
Yapım Yılı: 2015 - 2016
Yayın Tarihi: 1 Ocak 2016
Yayın Günleri ve Saati: Cuma - 8:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Lee Kwang-Soo
Jo Joon-Man
Son Soo-Hyun
Nam Sung-Sil
Kwak Dong-Yeon
Hwang Geyong-Pil

 

Diğer Oyuncuları:

Jung Hae-Kyun / Heo Myung-Geun
Lee Joon-Hyuk / Im Wan-Yong
Kim Byung-Ok / Gye Sang-Soo
Joo Yoon-Woo / Jeong Pal-Gbong

 

Konusu:

Dizi, üniversitenin buz hokeyi takımına katıldıktan sonra hayatının anlamını keşfetmeye başlayan bir öğrencinin (Lee Kwang-Soo) etrafında dönmektedir.

 

Karakterleri:

Lee Kwang-Soo dizide, bir üniversite öğrencisi olan Jo Joon-Man karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, acımasız ve kaba bir tefecidir. O dışarıdan sert bir adam gibi görünse de aslında içerisinde kendisi ile mücadele eden, nefretini dışarı dökmekten aciz olan acınası bir adamdır. O, üniversitenin buz hokeyi takımına katıldıktan sonra değişmeye başlar.

Son Soo-Hyun dizide, buz hokeyi takımının menajeri olan Nam Sung-Sil karakteri canlandırmaktadır. Onun karakteri, adaletsizliğe tenezzül edemeyen birisidir.

Kwak Dong-Yeon dizide, üniversitenin buz hokeyi takımında bir oyuncu olan Hwang Geyong-Pil karakteri canlandırmaktadır. Onun karakteri, sıcak kalplidir ve hayallerinden asla vazgeçmez.

Jo Yoon-Woo dizide, üniversitenin buz hokeyi takımında bir as oyuncu olan Jeong Pal-Gbong karakteri canlandırmaktadır.

 

Resmi Web Sitesi: program.sbs.co.kr/builder/programMainList.do?pgm_id=22000008939

 

Not: Dizi, "Puck" adlı bir romandan uyarlanmıştır.

 

FRAGMANI

Fragman 1

 

Fragman 2

 

 

Kaynakları: asianwiki.com/Puck!_%28Korean_Drama%29, soompi.com/2015/10/15/lee-kwang-soo-to-star-in-new-sbs-hockey-one-act-play, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=74068

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…