Jade Lover

Puanı: 3,7/5  Oy Sayısı: 48
  Rüzgar Esintisi tarafından

 

Adı: Jade Lover | 비취연인 | 翡翠恋人
Tür: Tarih, Romantik, Fantastik
Yönetmen: Jin Hyuk
Senarist: -
Yapımcı: -
Yayıncı: Youku
imdb: -
Bölüm Sayısı: 35
Yapım Yılı: 2015 - 2016
Yayın Tarihi: -
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Çince
Ülke: Güney Kore, Çin

 

Oyuncuları:

Lee Jong-Suk
Bai Luo-Han

 

Diğer Oyuncuları:

Zheng Shuang / Chen Chen-Xi
Zeng Hong-Chang / Mu Feng
Li Xing-You / Lei Xiao-Huo

 

Konusu:

Dizi, 1930’larda, hizmetçi bir kadınından bir prensese dönüşen takıntılı bir kadının (Zheng Shuang) tüm zorlukların arasında nasıl dimdik ayakta durduğunu ve onun dünyanın karanlık ve aydınlık arasında gidip gelen bir CEO (Lee Jong-Suk) ile yaşadığı nefret-aşk hikâyesini konu almaktadır. Onlar bu zorlu süreçte kendi içlerindeki gerçek aşkı bulmak için ve parlak bir hayatları olması için mücadele ederler.

 

Fragman

 

Kaynakları: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…