MAN X MAN

Puanı: 4,8/5  Oy Sayısı: 25
  Maysa tarafından

 

Adı: MAN X MAN | 맨투맨
Tür: Aksiyon, Romantik, Komedi
Yönetmen: Lee Chang-Min
Senarist: Kim Won-Suk
Yapımcı: Ham Young-Hoon, Park Jun-Seo, Hwang Ji-Seon
Yapım Şirketi: Drama House, Mountain Movement Story
Yayıncı: JTBC, Netflix
imdb: 7.6
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2016 - 2017
Yayın Tarihi: 21 Nisan 2017 - 10 Haziran 2017
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Kim Sul-Woo
Yeo Woon-Gwang
Cha Do-Ha
Mo Seung-Jae
Song Mi-Eun
Lee Dong-Hyun
Milletvekili Baek
CEO Ji

 

Diğer Oyuncuları:

Kang Shin-Il / Im Suk-Hoon
Oh Hee-Joon / Yang Sang-Sik
Han Ji-Sun / Choi Sul-A
Lee A-Jin / Son Jung-Hye
Tae In-Ho / Seo Ki-Chul
Moon Jae-Won / Yong Jae-Won
Kim Byeong-Se / Cha Myung-Suk
Kim Bo-Mi / Park Song-Yi
Kim Hyun-Jin / Jang Chul-Joon
David Mclnnis / Petrov
Oh Na-Ra / Sharon Kim
Shin Ju-Ah / Pi Eun-Soo
Cha Bo-Sung / mağaza çalışanı
Jin Seon-Kyu / yönetmen (konuk oyuncu)
Song Joong-Ki / banka çalışanı (9. Bölüm - konuk oyuncu)
Namkoong Min / oyuncu (10. Bölüm - konuk oyuncu)

 

Konusu:

Dizi, popüler bir oyuncu (Park Sung-Woong) ve onun yakın koruması (Park Hae-Jin) etrafında dönmektedir.

 

Karakterleri:

Park Hae-Jin dizide bir Hallyu yıldızının koruması olan Kim Sul-Woo karakterini canlandırmaktadır. Ancak o aslında ulusal istihbarat servisi için çalışan ve ‘hayalet ajan’ olarak adlandırılan gizemli birisidir. Üst düzey operasyonlara katılmış ve hatta ajanların içerisinde sadece ona en yüksek yetkiler verilmiştir. Birçok üstün yeteneğin yanı sıra poker bir surata (duygularını yüzüne yansıtmayan kişiye verilen sıfat) sahip olan Kim Sul-Woo herhangi bir iz bırakmadan ve %100 başarı göstererek verilen görevleri yerine getirmektedir. Ona verilen son görevde ise bir Hallyu yıldızını (Park Sung-Woong) koruması istenir ve bu görev ile o kariyerindeki en zorlu sürecin içerisine girer. - "Kendime bile güvenmem."

Park Sung-Woong dizide bir Hallyu yıldızı olan Yeo Woon-Gwang karakterini canlandırmaktadır. O, oyunculuk hayatına dublör olarak başlamıştır ve canlandırdığı kötü karakterler ile ün kazanmıştır. Şimdi ise popülaritesi ülkesinin sınırlarını aşmış ve ülkesinin sevgisini kazanmıştır. Ancak onun gizli bir hikâyesi vardır. - "Benden kurtulmayacak mısın? Sanırım ben en tehlikeli adamım."

Kim Min-Jung dizide Yeo Woon-Gwang’ın (Park Sung-Woong) lise yıllarından beri en büyük hayranı ve Yeo Woon-Gwang’ın fan kulübünün başkanı olan Cha Do-Ha karakterini canlandırmaktadır. O, bir eğlence şirketinde çalışmaktadır ve Yeo Woon-Gwang’ın menajeridir. Tüm yeteneği ile onu korumaktadır. Kim Sul-Woo (Park Hae-Jin) ile tanıştıktan sonra onun mükemmel dünyası karmakarışık hale gelir. - "Oppam çiceklerden bile daha güzel."

Yeon Jeong-Hun dizide elit bir aileden dünyaya gelen Mo Seung-Jae karakterini canlandırmaktadır. O, babasının ani ölümünden sonra dedesinin istediği bir hayatı yaşar ve içindeki hırsı saklar.

Chae Jung-An dizide Mo Seung-Jae’nin (Yeon Jeong-Hun) eşi olan Song Mi-Eun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri eskiden geleceği parlak bir oyuncuydu ve gerçekte Yeo Woon-Gwang’ı (Park Sung-Woong) sevmektedir ancak Mo Seung-Jae’yi alaşağı etmek için onunla evlenmiştir.

Jeong Man-Sik dizide bir savcı olan Lee Dong-Hyun karakterini canlandırmaktadır.

 

Resmi Web Sitesi: tv.jtbc.joins.com/manxman

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2 (Karakter Kim Sul-Woo (Park Hae-Jin))

 

Fragman 3 (Karakter Yeo Woon-Gwang (Park Sung-Woong))

 

Fragman 3 (Karakter Cha Do-Ha (Kim Min-Jung))

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6

 

Fragman 7

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, romantik-komedi-gençlik türündeki "Cheer Up!". Dizide okulun en iyi öğrencileri ile okulun en kötü öğrencilerin arasındaki aşk, dostluk, sahtekarlık, yalancılık gibi şeyleri anlatıyor. Diziyi izlerken çok eğlendim umarım sizde eğlenirsiniz. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…