Four Men

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 24
  Rüzgar Esintisi tarafından

 

Adı: Four Men | 사자
Tür: Gizem, Romantik
Yönetmen: Jang Tae-Yoo (4. bölüme kadar), Kim Jae-Hong
Senarist: Kim Je-Young
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: Victory Contents
Yayıncı: -
daum: -
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2017 - ?
Yayın Tarihi: -
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

---

 

Konusu:

Dizi, annesinin gizemli ölümünü araştıran bir adamın etrafında dönmektedir. Araştırması sırasında kendisine tıpa tıp benzeyen üç kişi ile karşılaşır ve kendini bir komplonun içinde bulur.

 

Not: Dizi, dizinin çekimleri yapım şirketi ve yapım ekibinin arasındaki sorunlar nedeni ile bir türlü tamamlanamadı. Bu yüzden dizi iptal edildi. İlgili haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…