Four Men

Puanı: 4,7/5  Oy Sayısı: 22
  Rüzgar Esintisi tarafından

 

Adı: Four Men | 사자
Tür: Gizem, Romantik
Yönetmen: Jang Tae-Yoo (4. bölüme kadar), Kim Jae-Hong
Senarist: Kim Je-Young
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: Victory Contents
Yayıncı: -
daum: -
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2017 - 2018
Yayın Tarihi: -
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

dördüzler
Yeo-Rin
Choi Jin-Soo
Kang Il-Kwon

 

Diğer Oyuncuları:

Ren / Yeo-Hoon
Jang Hui-Ryoung / Park Hyun-Soo
Park Geun-Hyung / Kang Do-Hoon
Seo Gyung-Hwa / Kâhya Kwon
Park Jin-Joo / Park Hyun-Soo
Oh Mi-Hee / Kim Sang-Hee
Yoon Ah-Jung / Kang Hee-Joo
Park Chul-Min / Oh Hyung-Moo
Pyeon Jung-Su / Oh Se-Jung
So Hee-Jung

 

Konusu:

Dizi, annesinin gizemli ölümünü araştıran bir adamın (Park Hae-Jin) etrafında dönmektedir. Araştırması sırasında kendisine tıpa tıp benzeyen üç kişi ile karşılaşır ve kendini bir komplonun içinde bulur.

 

Karakterleri:

Park Hae-Jin dizide dördüz olan Dong-Min, Jung Il-Hoon, Chen ve Michael karakterlerini canlandırmaktadır. Dong-Min karakteri, Yeo-Rin’in (Lee Si-Ah) erkek arkadaşıdır. Alaycı ve soğukkanlı bir kişiliğe sahiptir. Jung Il-Hoon karakteri, büyük bir şirkette genel sekreter olarak çalışmaktadır ve sıcakkanlı bir kişiliğe sahiptir. Chen serin kanlı bir katildir. İçe kapanık birisidir ve kolay kolay kimse ile konuşmaz ancak Yeo Rin ile karşılaştıktan sonra değişir. Michael’ın karakteri oldukça sanatsal birisidir.

Lee Si-A dizide bir dedektif olan Yeo-Rin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri güçlü bir adalet duygusuna sahiptir. Bir gün, ölen sevgilisinin dördüzleri ile karşılaşan Yeo-Rin kendisini gizemli bir davanın içinde bulur.

Kwak Si-Yang dizide bir polis olan Choi Jin-Soo karakterini canlandırmaktadır. Polis akademisinden birincilikle mezun olmuştur. O, Dong-Min’in (Park Hae-Jin) arkadaşı olduğu gibi Yeo-Rin’i (Lee Si-A) sürekli koruyup kollamaktadır.

Lee Ki-Woo dizide dördüzlerden (Park Hae-Jin) birinin üvey abisi olan Kang Il-Kwon karakterini canlandırmaktadır. Yurtdışında eğitimini tamamlamış, hırslı ve azimli bir chaeboldur (şirket varisi). Dördüzler ile ilgili sırrı öğrendiğinde bunu şirketi tek eline alabilmek için kullanır.

Ren dizide Yeo-Rin’in (Lee Si-A) erkek kardeşi olan Yeo-Hoon karakterini canlandırmaktadır.

Jang Hui-Ryoung dizide Yeo-Rin’in (Lee Si-A) en yakın arkadaşı olan Park Hyun-Soo karakterini canlandırmaktadır. Yerel bir gazetede bir muhabir olarak çalışmaktadır.

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…