Just Between Lovers

Puanı: 4,4/5  Oy Sayısı: 72
  Hamlet tarafından

 

Adı: Just Between Lovers | Rain Or Shine | Just in Love | 그냥 사랑하는 사이
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Kim Jin-Won
Senarist: Yoo Bo-Ra
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: JTBC
imdb: 8.1
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2017 – 2018
Yayın Tarihi: 11 Aralık 2017 – 30 Ocak 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Lee Kang-Doo
Ha Moon-Soo
Seo Joo-Won

 

Diğer Oyuncuları:

Kang Han-Na / Jung Yoo-Jin
Na Moon-Hee / büyükanne
Park Hee-Von / Wan-Jin
Kim Gang-Hyun / Sang-Man
Yoon Se-Ah / Ma-Ri
Kim Hye-Jun / Lee Jae-Young
Yun Yoo-Sun / Yoon-Ok
Ahn Nae-Sang / Ha Dong-Chul
Han Seo-Jin / Ha Yeon-Soo
Nam Gi-Ae / Joo-Won'un annesi
Tae In-Ho / Jung Yoo-Taek
Park Gyu-Young / Som-Mi
Park Myung-Shin / konuk evi sahibi
Kim Min-Kyu / Jin-Young
Hong Kyung / Sung-Jae
Nam Da-Reum / Lee Gang-Doo (genç)
Park Si-Eun / Ha Moon-Soo (genç)
Oh Min-Suk (konuk oyuncu - 13. bölüm)
Shin Hyun-Bin / mimar (konuk oyuncu - 16. bölüm)

 

Konusu:

Dizi, başarısızlık korkusundan dolayı geri adım atmak yerine kendilerine yeni fırsatlar oluşturmak için en azından sahte bir umuda tutunan insanların etrafında dönmektedir.

 

Karakterleri:

Junho dizide 20’li yaşlardaki Lee Kang-Doo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri tek çocuk olduğu için annesi ve babası tarafından el üstünde tutularak rahat bir şekilde büyümüştür ve hayali birgün futbolcu olmaktır. Ancak geçirdikleri bir kaza sonucu babası ölür ve kendisinin de bacağı kırılır. 3 yıl boyunca rehabilitasyon görür. Hiçbir ağır yükü taşıyamaz haldedir. Bir gün, annesini de kanserden dolayı kaybeder. Böylece annesinin borçları ile yapa yalnız kalır. 20’li yaşlarındayken bir suçlu haline gelir ve mümkün olduğunca her şeyi yaparak para kazanmaya çalışır. Ancak Moon-Soo (Won Jin-A) ile tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişir. – "Geçmişinde sıkışıp kalmış adam ilk kez yarınını planlıyor."

Won Jin-A dizide mimari modeller yapan Ha Moon-Soo karakterini canlandırmaktadır. Geçirdikleri bir kazada küçük kardeşini kaybetmiştir. Bu kazadan sağ kurtulduğu için suçluluk duymaktadır. Suçluluk duygusunu bastırmaya çalışarak yaşamını sürdürür ve annesine bakarken güçlü kalmaya çalışır. Bir gün, Kang-Doo (Junho) ile tanışır ve bastırıp gizli tuttuğu duygularını açığa vurmaya başlar. – "Acılara göğüs germiş kadın ilk kez geçmişi ile yüzleşiyor."

Lee Ki-Woo dizide bir mimarlık firmasında müdür olarak çalışan Seo Joo-Won karakterini canlandırmaktadır. Nazik ve kibar bir adamdır.

Kang Han-Na dizide bir inşaat şirketinde ekip lideri olarak çalışan Jung Yoo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Kendine güvenen birisidir ve büyüleyici bir hayat yaşamaktadır. Ancak, yalnızlık çekmektedir.

 

Not: JTBC'nin Pazartesi & Salı   dizi kuşağında bu diziden sonra "Eulachacha Waikiki" yayımlanacaktır.

 

Resmi Web Sitesi: tv.jtbc.joins.com/rainshine

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…