Fall From The Sky

Puanı: 4,8/5  Oy Sayısı: 12
  Hamlet tarafından

 

Adı: Fall From The Sky | 하늘에서 떨어진 폴
Tür: Romantik, Fantastik
Yönetmen: Kim Sang-Ho
Senarist: Nam Ji-Eun (webtoon), Kim In-Ho (webtoon)
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: tvN
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2017
Yayın Tarihi: 2017
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

 

Diğer Oyuncuları:

----

 

Konusu:

(Webtoonun Orijinal Konusu) Yarı melek yarı insan olarak dünyaya gelen Paul adındaki bir çocuğun etrafında dönmektedir. Paul’un gücü saf kan bir meleğin üstesinden gelmeye yetmez. Ancak, melez bir melek olması insanlara musallat olan kötü ruhlarla savaşmaktan onu alıkoymaz. Paul daha sonra melez melekleri görebilme yeteneğine sahip olan Seo-Hee adındaki bir insanla tanışır. Paul, Seo-Hee’nin koruyucu melek olma görevini üstlenir ve ikilinin arasında bir aşk filizlenir.

 

Not: Dizi, Nam Ji-Eun ve Kim In-Ho tarafından kaleme alınan 2013 yapımı popüler "Haneuleseo Ddeoleojin Pol" adlı bir webtoondan uyarlamadır.

 

Kaynakları: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…