Suits

  Rüzgar Esintisi tarafından

 

Adı: Suits | 슈츠
Tür: Dram, Komedi
Yönetmen: Kim Jin-Woo
Senarist: Kim Jung-Min
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: Monster Unio
Yayıncı: KBS2
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2017 - 2018
Yayın Tarihi: 25 Nisan 2018
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Choi Kang-Seok
Go Yeon-Woo
Hong Da-Ham
Kim Ji-Na

 

Diğer Oyuncuları:

Jin Hee-Kyung / Kang Ha-Yeon
Choi Gwi-Hwa / Chae Geun-Sik
Lee Tae-Sun
Lee Sang-Yi / Cheol-Soon
Lee Si-Won / Se-Hee
Hwang Tae-Gwang / Avukat Hwan
BewhY / rapçi (konuk oyuncu)

 

Konusu:

Dizi, bir hukuk firmasında avukatlık yapmakta olan Choi Kang-Seok (Jang Dong-Gun) ve Go Yeon-Woo (Park Hyung-Sik) etrafında dönmektedir.

 

Karakterleri:

Jang Dong-Gun dizide Kore’nin en büyük hukuk firmasının efsanevi avukatı olan Choi Kang-Seok karakterini canlandırmaktadır. Karizmatik ve çekici birisidir. – "O, sadece kazanmayı düşünür."

Park Hyung-Sik dizide bir avukat olan Go Yeon-Woo karakterini canlandırmaktadır. Yeon-Woo, olağanüstü derecede iyi bir fotografik hafızaya sahiptir. Kang-Seok (Jang Dong-Gun) onu avukat olarak kendi çalıştığı şirkette yer alması için çağırır. – "Bu şans değil. Bu kaderin tanımladığı bir seçim."

Chae Jung-An dizide bir hukuk şirketinde sekreter olan olan Hong Da-Ham karakterini canlandırmaktadır. Choi Kang-Seok (Jang Dong-Gun) ile sürekli didişselerde ikisi de bir diğeri olmadan yaşayamaz. – "O, kendi işleri ile çabuk ve sessizce ilgilenir."

Ko Sung-Hee dizide bir kariyer kadını olan Kim Ji-Na karakterini canlandırmaktadır. Zeki birisi olduğu kadar çekici birisidir. Go Yeon-Woo (Park Hyung-Sik) ile her karşılaştıklarında tartışmaktadır. Ancak zaman geçtikçe birbirlerini çekici bulmaya başlarlar. – "O, hayallerinin peşinden giderken aşkı buldu."

Jin Hee-Kyung dizide bir hukuk firmasının lideri olan Kang Ha-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Karizmatik birisidir. – "O, hukuk bürosunu zarif ve dengesiz bir şekilde yönetmektedir."

Choi Gwi-Hwa dizide tutkulu bir avukat olan Chae Geun-Sik karakterini canlandırmaktadır. Choi Kang-Seok’un (Jang Dong-Gun) gerisinde kalan iki numaralı en iyi avukattır. – "O, ne olursa olsun bir efsane olmak istemektedir."

Lee Tae-Sun dizide elit bir avukatı canlandırmaktadır. Parlak bir kariyere sahiptir.

 

Not:

1 – Dizi, 2011 yılında yayımlanmaya başlayan bir ABD yapımı "Suits" adlı bir diziden uyarlamadır. 
2 – KBS2'nun Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Queen of Mystery 2" ve bu diziden sonra "Your House Helper" yayımlanacaktır.

 

Resmi Web Sitesi: www.kbs.co.kr/drama/suits/index.html

 

 

Fragman 1 (Karakter Choi Kang-Seok (Jang Dong-Gun))

 

Fragman 2 (Karakter Go Yeon-Woo (Park Hyung-Sik))

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7), (8)

 

 Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak siteye erişimi engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yaşaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…