Terius Behind Me

Puanı: 4,7/5  Oy Sayısı: 26
  Hamlet tarafından

Adı: Terius Behind Me | My Secret Terrius | 내 뒤에 테리우스
Tür: Romantik, Komedi, Aksiyon, Gizem
Yönetmen: Park Sang-Hun
Senarist: Oh Ji-Young
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı:  MBC
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 27 Eylül 2018 – 15 Kasım 2018
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Kim Bon
Go Ae-Rin
Jin Yong-Tae
Yoo Ji-Yeon

 

Diğer Oyuncuları:

Sung Joo / Ra Do-Woo
Kim Yeo-Jin / Shim Eun-Ha
Jung Si-A / Bong Sun-Mi
Kang Ki-Young / Kim Sang-Ryeol
Eom Hyo-Seop / Shim Woo-Cheol
Seo Yi-Sook / Kwon Young-Sil
Yang Dong-Geun / Cha Jung-Il
Kim Gun-Woo / Cha Joon-Soo
Ok Ye-Rin / Cha Joon-Hee
Hwang Ji-A / Jo Seo-Hyun
Lee Joo-Won / Jo Seung-Hyun
Kim Dan-Wo / Han Yoo-Ra
Oh Han-Kyul / Kim Seung-Ki
Cho Tae-Kwan / K
Lee Hyun-Geol / Park Soo-Il
Kim Byung-Ok / Yoon Choon-Sang
Park Sun-Cheon / Lee Ji-Sook
Kim Myung-Soo / Moon Sung-Soo
Nam Gyu-Ri / Choi Yeon-Kyung (konuk oyuncu)

 

Konusu:

Dizi, kocası bir komploya kurban giden komşusuna (Jung In-Sun) yardım etmeye çalışan bir NIS ajanının (So Ji-Sub) etrafında dönmektedir.

 

Karakterleri:

So Ji-Sub dizide efsanevi bir NIS ajanı olan Kim Bon karakterini canlandırmaktadır. Eski operasyon kod adı 'Terius'dur. Yaşadığı apartmanda komşuları onu gizemli bir adam olarak tanımaktadır. Bir gün, yan komşusu Go Ae-Rin’in (Jung In-Sun) kocası aniden ölür.

Jung In-Sun dizide Kim Bon'un (So Ji-Sub) yan komşusu ve dul bir anne olan Go Ae-Rin karakterini canlandırmaktadır. Aniden ölen kocasının bir komploya kurban gittiğini düşünmektedir. Bu yüzden, bu komployu açığa çıkarmaya çalışır.

Son Ho-Jun dizide eskiden bir dolandırıcı olan Jin Yong-Tae karakterini canlandırmaktadır. Go Ae-Rin’in (Jung In-Sun) ve Kim-Bon’un (So Ji-Sub) araştırdığı gizemli olayın anahtarını elinde tutmaktadır.

Im Se-Mi dizide bir Ulusal İstihbarat Servisi (NIS) ajanı olan Yoo Ji-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Tek taraflı olarak Kim-Bon’a (So Ji-Sub) âşıktır.

Sung Joo dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nin (NIS) bir çalışanı olan Shim Ra Do-Woo karakterini canlandırmaktadır. Dahi bir hackerdır. Ayrıca Yoo Ji-Yeon’dan (Im Se-Mi) hoşlanmaktadır.

Kim Yeo-Jin dizide Go Ae-Rin’in (Jung In-Sun) eski arkadaşı Shim Eun-Ha karakterini canlandırmaktadır. Kingcastle Apartmanı’nda yaşayan orta yaşlı kadınların kurduğu Kingcastle İstihbarat Servisi’nin (KIS) başkanıdır.

Jung Si-A dizide Kingcastle İstihbarat Servisi’nin bir üyesi olan Bong Sun-Mi karakterini canlandırmaktadır. Go Ae-Rin’i (Jung In-Sun) kıskanmaktadır.

Kang Ki-Young dizide Kingcastle İstihbarat Servisi’nin tek erkek üyesi olan Kim Sang-Ryeol karakterini canlandırmaktadır. Karısı çalışırken o ev işleri ile ilgilenmektedir.

Eom Hyo-Seop dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nin (NIS) bir çalışanı olan Shim Woo-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Güçlü bir takım ruhu olan vatansever bir liderdir. Komplonun çözülmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Seo Yi-Sook dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nin (NIS) bir çalışanı olan Shim Kwon Young-Sil karakterini canlandırmaktadır. Go Ae-Rin’in (Jung In-Sun) ve Kim-Bon’un (So Ji-Sub) araştırdığı komployu gizlemektedir. Soğuk ve hırslı bir kişiliğe sahiptir.

Nam Gyu-Ri dizide Kim-Bon’un (So Ji-Sub) eski kız arkadaşı olan Choi Yeon-Kyung karakterini canlandırmaktadır.

 

Not: MBC’nin Çarşamba & Perşembe dizi kuşağında bu diziden önce "Time" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "Red Moon, Blue Sun" yayımlanacaktır.


Resmi Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/drama/mysecretterrius

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…