Romance Written Differently

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 12
  Rüzgar Esintisi tarafından

 

Adı: Romance Written Differently | A Different Love Story | 다르게 적히는 연애
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kim Shin-Ho
Senarist:  Lee Jung-Mi
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: Naver TV Cast
daum:  -
Bölüm Sayısı: 8
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 28 Şubat 2018
Yayın Günleri ve Saati:  -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

 

Diğer Oyuncuları:

Jang Seo-Kyung
Hwang So-Hee
Kwon Hee

 

Konusu:

Web dizi, aşk söz konusunu olduğunda farklı bakış açılara ve farklı algılara sahip olan bir kadın ve bir adamın etrafında dönmektedir. Aynı durum karşısında erkeğin ve kadının olayı algılama şekli farklı sahnelere bölünerek izleyiciye gösterilmesi amaçlanmıştır.

 

Karakterleri:

Chansung web dizide sıcak bir kişiliğe sahip olan bir veterineri canlandırmaktadır.

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…