Mama Fairy and the Woodcutter

Puanı: 4,2/5  Oy Sayısı: 12
  Rüzgar Esintisi tarafından

Adı: Mama Fairy and the Woodcutter | Tale of Gyeryong Fairy | 계룡선녀전
Tür: Fantastik, Romantik
Yönetmen: Kim Yun-Cheol
Senarist: Dol Bae (webtoon), Yoo Kyung-Sun
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: JS Pictures
Yayıncı: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: -
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Sun Ok-Nam
Jung Yi-Hyun
Kim Geum
Sun Ok-Nam

 

Diğer Oyuncuları:

Kang Mi-Na / Jeom-Soon
Ahn Kil-Kang / Öğretmen Goo
Hwang Young-Hee / Peri Oh
Kim Min-Kyu / Dağ Efendisi Park
Jeon Soo-Jin / Lee Ham-Sook

 

Konusu:

Dizi, insan olan kocasının tekrar reenkarne olmasını bekleyen bir perinin (Moon Chae-Won) etrafında dönmektedir. Peri, 699 yıl sonra iki adamla karşılaşır ve bunlardan birisi kendi kocasının reenkarnesidir.

 

Karakterleri:

Moon Chae-Won dizide bir peri olan Sun Ok-Nam karakterini canlandırmaktadır. Goryeo hanedanlığı döneminde cennetten dünyaya iner ve Gyeryong Dağı’ndaki bir şelalede banyo yapar. Ok-Nam banyo yaparken bir oduncu onun peri kıyafetlerini alıp saklar. Kıyafetleri olmadan cennete geri dönemeyen Ok-Nam oduncu ile evlenir ve iki çocuk dünyaya getirir. Ancak, kocası bir gün uçurumdan düşerek ölür. Peri kıyafetlerini ne kadar arasa da bulamaz. Peri kıyafetlerine ihtiyacı olduğu için kocasının reenkarne olmasını bekler. Günümüze Gyeryong Dağı’nda bir kafede barista olarak çalışarak kocasını bekler. 699 yıldır bir bekleyişte olan Ok-Nam çalıştığı kafeye gelen iki adamdan (Yoon Hyun-Min & Seo Ji-Hoon) birinin kocasının reenkarnesi olduğunu hisseder. Ancak bir sorun vardır. Hangisi onun kocasının reenkarnesidir. Bulmak için onları takip etmeye başlar.

Yoon Hyun-Min dizide bir biyoloji profesörü olan Jung Yi-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Temizlik takıntısı vardır ve başkalarına karşı şüpheci birisidir. Bir gün, Gyeryong Dağı’ndaki Sun Ok-Nam’ın (Moon Chae-Won) çalıştığı kafeye gider.

Seo Ji-Hoon dizide bir üniversite öğrencisi olan Kim Geum karakterini canlandırmaktadır. İyi huylu birisidir. Bir gün, Gyeryong Dağı’ndaki Sun Ok-Nam’ın (Moon Chae-Won) çalıştığı kafeye gider.

 

Not:

1 – Dizi, Dol Bae tarafından kaleme alınan "Gyeryongsunnyeojeon" adlı bir webtoondan uyarlamadır.

2 – tvN’in Pazartesi & Salı dizi kuşağında bu diziden önce "100 Days My Prince" yayımlanacaktır.

 

Resmi Web Sitesi: program.tving.com/tvn/taleoffairy

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…