You Drive Me Crazy!

Puanı: 3,5/5  Oy Sayısı: 29
  Rüzgar Esintisi tarafından

Adı: You Drive Me Crazy! | I'm Crazy, for You! | 미치겠다, 너땜에!
Tür: Romantik
Yönetmen: Hyun Sol-Ip
Senarist: Park Mi-Ryeong
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: MBC
daum: 9.0
Bölüm Sayısı: 4
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 7 Mayıs 2018 – 8 Mayıs 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Eun-Seong
Kim Rae-Wan

 

Diğer Oyuncuları:

Park Hyo-Joo / Hyun Ji
Sung Joo / Hee Nam
Kwon Do-Yoon / Seo Jung
Ryoo Hye-Rin / Kang Ji-In


Konusu:

Dizi, 8 yıldır arkadaş olan Eun-Seong (Lee Yoo-Young) ve Kim Rae-Wan’ın (Kim Sun-Ho) bir geceden sonra aşk ve arkadaşlık arasında bocalaması konu almaktadır.


Karakterleri:

Lee Yoo-Young mini dizide Fransızca çevirmeni olan Eun-Seong karakterini canlandırmaktadır. Her şeye cesurca bakmasına rağmen öngörülemeyen bir tarafı vardır. Eun-Seong üniversitede tanıştığı Kim Rae-Wan (Kim Sun-Ho ) ile oldukça iyi arkadaştır ve erkek olan tek arkadaştır.

Kim Sun-Ho mini dizide yükselen bir sanatçı olan Kim Rae-Wan karakterini canlandırmaktadır. Özgür bir ruha sahip olan Rae-Wan onunla ilgilenen her kadına açık çapkın birisidir. Eun-Seong’u (Lee Yoo-Young) asla bir kadın olarak düşünmemiştir ancak bir gecede bu bakış açısı değişir. Aşk hayatı ve iş hayatı istediği gibi gitmemeye başlar.


Not:  MBC'nin Pazartesi & Salı dizi kuşağında bu diziden önce "Great Seducer" ve bu diziden sonra "Partners for Justice" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/drama/crazy/index.html

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 


Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, dram-medikal "Hospital Playlist". Dizide üniversitede tanışan ve şimdiye kadar dost kalan doktorlar arasındaki ilişkiyi ve dostluğu anlatıyor. Bakalım dostlukları ne kadar iyi ve neler oluyor izlerken çok eğlendim umarım sizde çok eğlenirsiniz. Herkese iyi seyirler. Görüşmek üzere...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…