Partners for Justice

  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Partners for Justice | Investigation Couple | Investigative Man and Woman | 검법남녀
Tür: Gizem, Aksiyon, Hukuk, Medikal
Yönetmen: No Do-Cheol
Senarist: Min Ji-Eun, Won Young-Sil
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
daum: 9.5
Bölüm Sayısı: 32
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 14 Mayıs 2018 – 3 Temmuz 2018
Yayın Günleri ve Saati:  Pazartesi & Salı – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Baek-Beom
Eun-Sol
Cha Soo-Ho


Diğer Oyuncuları:

Park Eun-Seok / Kang Hyun
Stephanie Lee / Stella Hwang
Kim Ho-Jung / Oh Hwa-Soo
Park Jun-Gyu / Kang Dong-Sik
Park Hee-Jin / Cheon Mi-Ho
Kim Min-Ha / Park Mi-Young
Ko Kyu-Pil / Jung Sung-Joo
Noh Susanna / Han Soo-Yeon
Kim Seo-Ra / Han Mi-Mo
Kang Sun-Sook / Byeolgyo kadın
Ahn Suk-Hwan / No Han-Shin
Baek Seung-Hoon / Seo Jung-Min
Joo Jin-Mo / Park Joong-Ho
Song Young-Kyu / Ma Do-Nam
Ko In-Beom / Eun Ki-Sang
Kim Ki-Moo / Dedektif Park
Min Pil-Joon / Dedektif Kang


Konusu:

İster suç mahallinde olsun, ister hayatında, her temas bir iz bırakır. Bu nedenle, mükemmel işlenmiş bir suç yoktur.

Dizi, kadın bir savcı (Jung Yoo-Mi) ve tuhaf ama bir o kadar başarılı yöntemler kullanan bir adli tıp doktorunun (Jung Jae-Young) etrafında dönmektedir. İkili, gizemli cinayet davalarını çözmek için iş birliği yapar.


Karakterleri:

Jung Jae-Young dizide 10 yıldır adli tıp doktoru olarak çalışan Baek-Beom karakterini canlandırmaktadır. İşi konusunda oldukça mükemmeliyetçi ve takıntılı olan Baek-Beom ayrıca oldukça huysuz birisidir. Aklından geçenleri diğer insanlarla paylaşmaz. Kötü kişiliğinden dolayı çevresinde fazla insan yoktur.

Jung Yoo-Mi dizide çaylak bir savcı olan Eun-Sol karakterini canlandırmaktadır. Harika bir fotografik hafızaya, güçlü bir adalet duygusuna ve varlıklı bir aileye sahip olan Eun-Sol sıcakkanlı ve parlak bir kişiliğe sahiptir.

Lee Yi-Kyung dizide bir dedektif olan Cha Soo-Ho karakterini canlandırmaktadır. Baek-Beom (Jung Jae-Young) ve Eun-Sol (Jung Yoo-Mi) ile beraber çalışmaya başlar.

Park Eun-Seok dizide seçkin bir savcı ve Eun-Sol’un (Jung Yoo-Mi) üstü olan Kang Hyun karakterini canlandırmaktadır. Baek-Beom (Jung Jae-Young) ile sürekli çatışma halindedir.

Stephanie Lee dizide Ulusal Adli Tıp Servisi'nde bir araştırmacı ve farmakolog olan Stella Hwang karakterini canlandırmaktadır. Yarı Amerikan yarı Koreli olan Stella Johns Hopkins Tıp Okulundan mezun olmuştur. NFS’e katılarak Baek-Beom (Jung Jae-Young) ve Cha Soo-Ho (Lee Yi-Kyung) ile beraber çalışmaya başlar.


Not: MBC’nin Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "You Drive Me Crazy!" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "Risky Romance" yayımlanacaktır.

 

Resmi Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/drama/forensic

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3 (UZUN)

 


Kaynakları: (1), (2), (3)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak siteye erişimi engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…