Room N9

Puanı: 0/5  Oy Sayısı: 1
  Hamlet tarafından


Adı: Room N9
Tür: Fantastik
Yönetmen: Ji Young-Soo
Senarist: Jung Sung-Hee 
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: tvN
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: Eylül 2018
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Eul Ji Hae
 
Ki Yoo-Jin
(teklif aşamasında)

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, Eul Ji Hae Yi (Kim Hee-Sun) adındaki bir avukat ile hapishanenin 9 numaralı koğuşunda tutsak olan bir kadının bedenlerinin yer değiştirmesi ile gelişen olayları konu almaktadır. Eul Ji Hae Yi’nin sevgilisi olan Ki Yoo-Jin sevdiği kadının ruhunun bedenine geri dönmesi için kritik bir rol oynar.


Karakterleri:

Kim Hee-Sun dizide bir avukat olan Eul Ji Hae Yi karakterini canlandırmaktadır.

Kim Young-Kwang eğer teklifi kabul ederse dizide 34 yaşındaki bir aile hekimi olan Ki Yoo-Jin karakterini canlandıracak.Kaynakları: (1)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…