Dear Judge

  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Dear Judge | 친애하는 판사님께
Tür: Hukuk
Yönetmen: Boo Sung-Chul
Senarist: Chun Sung-Il
Yapımcı: -
Yayıncı: SBS
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: Temmuz 2018
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Han Kang-Ho
Han Soo-Ho
Song Ji-Hyun
 

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, kendisinden tamamen farklı bir hayat sürmekte olan ikiz kardeşinin yerine geçen Han Kang-Ho’nun (Yoon Si-Yoon) etrafında dönmektedir. Han Soo-Ho (Yoon Si-Yoon), prensip sahibi ve hukukun üstünlüğüne inana bir hâkimdir. Han Kang-Ho, 6 farklı suçtan sabıkası olan birisidir. Bir gün, Soo-Ho aniden ortadan kaybolur ve Kang-Ho gizlice ikiz kardeşinin yerine hâkim olarak geçer. Bir zamanlar, bir çöp gibi görülen Kang-Ho artık 'değerli hâkim' olarak saygı görmeye başlar.


Karakterleri:

Yoon Si-Yoon dizide Han Kang-Ho ve Han Soo-Ho adında ikiz kardeşleri canlandırmaktadır.

Lee Yoo-Young dizide Yargı Araştırma ve Eğitim Enstitüsü öğrencisi olan Song Ji-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Onun hayali bir yargıç olmaktır. Han Soo-Ho’nun (Yoon Si-Yoon) ofisinde stajyer olarak çalışmaya başlar.


Not: SBS’in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "The Undateables" yayımlanacaktır.Kaynakları: (1), (2), (3)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak siteye erişimi engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…