Your Honor

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 49
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Your Honor | Dear Judge | 친애하는 판사님께
Tür: Romantik, Gizem, Hukuk
Yönetmen: Boo Sung-Chul
Senarist: Chun Sung-Il
Yapımcı: Lee Ok-Gyu
Yapım Şirketi: The Story Works, IHQ
Yayıncı: SBS
daum: 3.5
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 25 Temmuz 2018 – 20 Eylül 2018
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Han Kang-Ho
Han Soo-Ho
Song Ji-Hyun
 
Joo Eun-Yeok
 
Oh Sang-Cheol
 

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Hye-Ok / Im Geum-Mi
Kwak Sun-Young / Song Ji-Yeon
Sung Dong-Il / Sa Ma-Ryong
Heo Sung-Tae / Hong Jung-Soo
Kim Myung-Gon / Oh Dae-Yang
Yoon Na-Moo / Lee Ho-Sung
Heo Ji-Won / Jin Wook-Tae
Hwang Suk-Jung / Lee Ha-Yeon
Jung Min-Sung / Dedektif Şefi Shin


Konusu:

Dizi, kendisinden tamamen farklı bir hayat sürmekte olan ikiz kardeşinin yerine geçen Han Kang-Ho’nun (Yoon Si-Yoon) etrafında dönmektedir. Han Soo-Ho (Yoon Si-Yoon), prensip sahibi ve hukukun üstünlüğüne inana bir hâkimdir. Han Kang-Ho, 6 farklı suçtan sabıkası olan birisidir. Bir gün, Soo-Ho aniden ortadan kaybolur ve Kang-Ho gizlice ikiz kardeşinin yerine hâkim olarak geçer. Bir zamanlar, bir çöp gibi görülen Kang-Ho artık 'değerli hâkim' olarak saygı görmeye başlar.


Karakterleri:

Yoon Si-Yoon dizide Han Kang-Ho ve Han Soo-Ho adında ikiz kardeşleri canlandırmaktadır.

Lee Yoo-Young dizide Yargı Araştırma ve Eğitim Enstitüsü öğrencisi olan Song Ji-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Onun hayali bir yargıç olmaktır. Han Soo-Ho’nun (Yoon Si-Yoon) ofisinde stajyer olarak çalışmaya başlar.

Nara dizide Han Soo-Ho’nun (Yoon Si-Yoon) sevgilisi olan Joo Eun-Yeok karakterini canlandırmaktadır. Gelecek vadeden bir spikerdir. Soo-Ho’nun yerine onun ikiz kardeşinin geçtiğini fark eder.

Park Byung-Eun dizide istediğini elde edene kadar durmayan Oh Sang-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, yumuşak başlı olsa da soğuk birisidir.


Not: SBS’in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "The Undateables" ve bu diziden sonra "Heart Surgeons" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi: programs.sbs.co.kr/drama/yourhonor

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 


Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…