Let Me Introduce Her

Puanı: 3,8/5  Oy Sayısı: 34
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Let Me Introduce Her | About That Woman | About Her | 그녀로 말할 것 같으면
Tür: Dram, Romantik, Gizem
Yönetmen: Park Kyung-Ryul
Senarist: Park Un-Hee
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: SBS Medianet, Shinyoung E & C
Yayıncı: SBS
Bölüm Sayısı: 40
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 14 Temmuz 2018 – 29 Eylül 2018
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi – 20:55/23:15 (günde dört bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ji Eun-Han
Han Kang-Woo
Kang Chan-Ki
Jung Soo-Jin


Diğer Oyuncuları:

Lee Mi-Sook / Min Ja-Young
Yang Jin-Sung / Song Chae-Young
Lee Dae-Yeon / Han Young-Cheol
Kim Roe-Ha / Detective Kim
Kim Jung-Young / Lee Sook-Hyun
Jung Young-Joo / Madam Hwang
Jung Jin-Woon / Han Hee-Young
Lee Ho-Jung / Lee Hyun-Soo
Kim Bo-Kang / Jang Seok-Joon
Kang Hoon / Ji Soo-Han
Lee Si-A / Ji Eun-Han (estetik ameliyat olmadan önce)


Konusu:

Dizi, bir gün uyandığında yeni bir yüze sahip olan ve hiçbir şey hatırlamayan bir kadının (Nam Sang-Mi) etrafında dönmektedir. Kadın, hafızasını geri kazanmaya ve gerçek kişiliğini öğrenmeye çalışır.


Karakterleri:

Nam Sang-Mi dizide gerçek kimliğini öğrenmeye çalışan Ji Eun-Han karakterini canlandırmaktadır. Yüz rekonstrüksiyon ameliyatı geçirdikten sonra hafızasını kaybeder.

Kim Jae-Won dizide bir plastik cerrah olan Han Kang-Woo karakterini canlandırmaktadır. Ji Eun-Han’ın (Nam Sang-Mi) ameliyatından sorumlu olan cerrahtır. Ameliyattan sonra karşılaştığı tamamen farklı kişilikteki Eun-Han’a âşık olur.

Jo Hyun-Jae dizide Ji Eun-Han’ın (Nam Sang-Mi) kocası olan Kang Chan-Ki karakterini canlandırmaktadır. Bir yayın istasyonunda yazar olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda bir aile şirketinin varisidir.

Jung Jin-Woon dizide bir plastik cerrahi ofisinde hasta danışmanı olarak çalışan Lee Hee-Young karakterini canlandırmaktadır. Ofise gelen kadın hastalar arasında oldukça popüler olmasına karşın daha önce hiç kimse ile romantik bir ilişkisi olamamıştır.


Not: SBS’in Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "Secret Mother" ve bu diziden sonra "Ms Ma, Nemesis" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi: programs.sbs.co.kr/drama/letmeintroduceher

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Kaynakları:  (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, romantik-komedi-gençlik türündeki "Cheer Up!". Dizide okulun en iyi öğrencileri ile okulun en kötü öğrencilerin arasındaki aşk, dostluk, sahtekarlık, yalancılık gibi şeyleri anlatıyor. Diziyi izlerken çok eğlendim umarım sizde eğlenirsiniz. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…