About That Woman

  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: About That Woman | 그녀로 말할 것 같으면
Tür: Dram, Gizem
Yönetmen: Park Kyung-Ryul
Senarist: Park Eun-Hee
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: SBS
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: Temmuz 2018
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ji Eun-Han
Han Kang-Woo
Kang Chan-Ki
Lee Hee-Young


Diğer Oyuncuları:

Han Eun-Jung


Konusu:

Dizi, bir gün uyandığında yeni bir yüze sahip olan ve hiçbir şey hatırlamayan bir kadının (Nam Sang-Mi) etrafında dönmektedir. Kadın, hafızasını geri kazanmaya ve gerçek kişiliğini öğrenmeye çalışır.


Karakterleri:

Nam Sang-Mi dizide gerçek kimliğini öğrenmeye çalışan Ji Eun-Han karakterini canlandırmaktadır. Yüz rekonstrüksiyon ameliyatı geçirdikten sonra hafızasını kaybeder.

Kim Jae-Won dizide bir plastik cerrah olan Han Kang-Woo karakterini canlandırmaktadır. Ji Eun-Han’ın (Nam Sang-Mi) ameliyatından sorumlu olan cerrahtır. Ameliyattan sonra karşılaştığı tamamen farklı kişilikteki Eun-Han’a âşık olur.

Jo Hyun-Jae dizide Ji Eun-Han’ın (Nam Sang-Mi) kocası olan Kang Chan-Ki karakterini canlandırmaktadır. Bir yayın istasyonunda çalışan bir yazardır. Aynı zamanda bir aile şirketinin varisidir.

Jung Jin-Woon dizide bir plastik cerrahi ofisinde hasta danışmanı olarak çalışan Lee Hee-Young karakterini canlandırmaktadır. Ofise gelen kadın hastalar arasında oldukça popüler olmasına karşın daha önce hiç kimse ile romantik bir ilişkisi olamamıştır.


Not: SBS’in Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "Secret Mother" yayımlanmaktadır.Kaynakları:  (1), (2), (3)Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…