Thoracic Surgery

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 1
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Thoracic Surgery | 흉부외과
Tür: Medikal
Yönetmen: Jo Young-Gwang
Senarist: Choi Soo-Jin
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: SBS
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: Eylül 2018
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Park Tae-Soo
Choi Seok-Han
Yoon Soo-Yeon


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, göğüs cerrahisi alanında akademisyen olarak çalışan Park Tae-Soo’nun (Ko Soo) etrafında dönmektedir. Park Tae-Soo kalp nakline ihtiyacı olan annesini umutsuzca kurtarmak istemektedir.


Karakterleri:

Ko Soo dizide göğüs cerrahisi alanında en üst düzey otoriteye sahip bir profesör olan Park Tae-Soo karakterini canlandırmaktadır.

Seo Ji-Hye dizide Taesan Hastanesi’nde göğüs cerrahi asistanı olarak görev yapan Yoon Soo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Alanın en iyisinden bile en iyi olmak istemektedir. Bu yüzden dünyanın en iyi kalp merkezi olan Amerika’daki Cleveland Clinic’te eğitim görmeye başlar. Burada, her şeyi en baştan öğrenerek iki yıllık eğitimini tamamlar. Hatta buradan güzel bir iş teklifi alır. Ancak Kore’deki Taesan Hastanesi’nde müdür olarak görev yapan babası tarafından çağırılır. Amerika’daki iş teklifini reddeder ve Taesan Hastanesi’nin göğüs cerrahisi bölümünü Cleveland Clinic gibi yapmaya karar verir.


Not: SBS’in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Your Honor" yayımlanacaktır.Kaynakları: (1), (2)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…