Heart Surgeons

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 4
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Heart Surgeons | Two Lives One Heart | Thoracic Surgery | 흉부외과:심장을 훔친 의사들
Tür: Dram, Medikal
Yönetmen: Jo Young-Gwang
Senarist: Choi Soo-Jin, Choi Chang-Hwan
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: The Story Works
Yayıncı: SBS
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 27 Eylül 2018 – 15 Kasım 2018
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Park Tae-Soo
Choi Seok-Han
Yoon Soo-Yeon


Diğer Oyuncuları:

Kim Ye-Won / An Ji-Na
Jung Bo-Suk / Yoon Hyun-Il
Nam Kyoung-Eub / Yoon Hyun-Mok
Ahn Nae-Sang / Koo Hee-Dong
Lee Jae-Won / Nam Woo-Jin
Cha Soon-Bae / Lee Joong-Do
Son Kwang-Eop / Son Jae-Myung
Jo Jae-Yun / Hwang Jin-Chul
Jang So-Yeon / Kang Eun-Sook
Jung Yoo-Min / Bae Yoo-Ri
Oh Dong-Min / Moon Seung-Jae


Konusu:

Dizi, yaşam ve ölüm arasında kalmış bir grup kalp cerrahının etrafında dönmektedir. Onlar hem kişisel yaşamlarında hem de kariyerlerinde ikilemde kaldıkları olaylarla karşılaşır.


Karakterleri:

Ko Soo dizide Taesan Hastanesi’nde göğüs cerrahisi alanında doktor olarak çalışan Park Tae-Soo karakterini canlandırmaktadır. Kalp nakline ihtiyacı olan annesini umutsuzca kurtarmak istemektedir. – "En çok kurtarmak istediğim kişi annem."

Uhm Ki-Joon dizide Taesan Hastanesi’nde Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi alanında üst düzey doktor olan Choi Seok-Han karakterini canlandırmaktadır. – "Birçok insanın hayatını kurtardım. Ama biricik kızımı kaybettim."

Seo Ji-Hye dizide Taesan Hastanesi’nde göğüs cerrahi asistanı olarak görev yapan Yoon Soo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Alanın en iyisinden bile en iyi olmak istemektedir. Bu yüzden dünyanın en iyi kalp merkezi olan Amerika’daki Cleveland Clinic’te eğitim görmeye başlar. Burada, her şeyi en baştan öğrenerek iki yıllık eğitimini tamamlar. Hatta buradan güzel bir iş teklifi alır. Ancak Kore’deki Taesan Hastanesi’nde müdür olarak görev yapan babası tarafından çağırılır. Amerika’daki iş teklifini reddeder ve Taesan Hastanesi’nin göğüs cerrahisi bölümünü Cleveland Clinic gibi yapmaya karar verir. Onun doğuştan kalp hastalığı vardır. – "Birisi beni kurtarmak için öldü."


Not: SBS’in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Your Honor" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "The Last Empress" yayımlanacaktır.


Resmi Web Sitesi: programs.sbs.co.kr/drama/twolivesoneheart


Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 


Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…