Prometheus

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 11
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Prometheus | 프로메테우스
Tür: Aksiyon
Yönetmen: Choi Ji-Young
Senarist: -
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: JL Media Group
Yayıncı: -
daum: -
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 2019
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Frank Lee


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, Nükleer silah alanında uzman bir grup bilim adamının ortadan kaybolması sonrasında geçekleşen olayları konu almaktadır. Daha önce yurt dışına gönderilen bir grup Kuzey Koreli bilim adamını denükleerleştirme sırasında ülkelerine geri gönderme kararı alınır. Ancak bu süreçte bilim adamları ülkelerine varamadan ortadan kaybolur. Güney Kore hükümeti ortadan kaybolan bilim adamlarını bulmak için bir NIS ajanı ve Kuzey Koreli bir sığınmacıyı görevlendirir. Araştırmaları sırasında önlerine gizemli bir kız ortaya çıkar.


Karakterleri:

Lee Ki-Hong dizide bir CIA ajanı olan Frank Lee karakterini canlandırmaktadır.


Not: 30 Milyar Won (yaklaşık 27.9 Milyon Dolar) bütçesi ile dizi, Kore’nin en büyük ölçekli yapımlarından biridir.


Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…