Dae Jang-Geum Is Watching

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 1
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Dae Jang-Geum Is Watching | 대장금이 보고 있다
Tür: Romantik
Yönetmen: Sun Hye-Yoon
Senarist: Park Eun-Jung, Choi Woo-Joo
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
daum: -
Bölüm Sayısı:
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 4 Ekim 2018
Yayın Günleri ve Saati: Perşembe – 23:10
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Han San-Hae
Bok Seung-A
Han Jin-Mi
Han Jung-Sik

 

Diğer Oyuncuları:

Ki Do-Hoon / mağaza müşterisi
Jung Yi-Rang / Lee Na-Young


Konusu:

Dizi, "A Jewel In The Palace" (TRT’de "Saraydaki Mücevher" olarak yayımlandı) dizisindeki Jang-Geum ve Jeong-Ho çiftinin torunlarından olan üç kardeşin (Han San-Hae, Han Jin-Mi ve Han Jung-Sik) aşklarını ve hayat mücadelesini konu alacak. Üç kardeşte lezzetli yemekler pişirmekte oldukça kabiliyetlidir.


Karakterleri:

Shin Dong-Wook dizide en büyük kardeş olan Han San-Hae karakterini canlandırmaktadır. Güçlü bir tat alma yetisi vardır ve bir şirkette satış elemanı olarak çalışmaktadır.

Yuri dizide Han San-Hae’nin (Shin Dong-Wook) çalıştığı satış ekibinde yeni çalışmaya başlayan Bok Seung-A karakterini canlandırmaktadır.

Lee Yeol-Eum dizide ortanca kardeş olan Han Jin-Mi karakterini canlandırmaktadır. Güçlü bir koku alma yetisine sahiptir.

Kim Hyun-Joon dizide en küçük kardeş olan Han Jung-Sik karakterini canlandırmaktadır. Yemek pişirme konusunda mükemmel bir yeteneğe sahiptir ve YouTube’ta bir vloggerdır.  Kaynakları: (1), (2)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…