Jang Geum, Oh My Grandma

Puanı: 3,8/5  Oy Sayısı: 23
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Jang Geum, Oh My Grandma | Dae Jang-Geum Is Watching | 대장금이 보고 있다
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Sun Hye-Yoon
Senarist: Park Eun-Jung, Choi Woo-Joo
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
imdb: 7.5
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 11 Ekim 2018 – 24 Ocak 2019
Yayın Günleri ve Saati: Perşembe – 23:10
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Han San-Hae
Bok Seung-A
Han Jin-Mi
Han Jung-Sik
Min-Hyuk

 

Diğer Oyuncuları:

Jung Yi-Rang / Lee Na-Young


Konusu:

Dizi, "A Jewel In The Palace" (TRT’de "Saraydaki Mücevher" olarak yayımlandı) dizisindeki Jang-Geum ve Jeong-Ho çiftinin torunlarından olan üç kardeşin (Han San-Hae, Han Jin-Mi ve Han Jung-Sik) aşklarını ve hayat mücadelesini konu alacak. Üç kardeşte lezzetli yemekler pişirmekte oldukça kabiliyetlidir.


Karakterleri:

Shin Dong-Wook dizide en büyük kardeş olan Han San-Hae karakterini canlandırmaktadır. Güçlü bir tat alma yetisi vardır ve bir şirkette satış elemanı olarak çalışmaktadır.

Yuri dizide Han San-Hae’nin (Shin Dong-Wook) çalıştığı satış ekibinde yeni çalışmaya başlayan Bok Seung-A karakterini canlandırmaktadır.

Lee Yeol-Eum dizide ortanca kardeş olan Han Jin-Mi karakterini canlandırmaktadır. Güçlü bir koku alma yetisine sahiptir.

Kim Hyun-Joon dizide en küçük kardeş olan Han Jung-Sik karakterini canlandırmaktadır. Yemek pişirme konusunda mükemmel bir yeteneğe sahiptir ve YouTube’ta bir vloggerdır.  

Minhyuk dizide bir marketin düzenli müşterisi olan Min-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Gizemli ve çekici birisidir. Her gün, öğle yemeğini almak için aynı markete gitmeyi günlük bir rutine çevirmiştir. Daha sonra, Han Jin-Mi (Lee Yeol-Eum) ile beraber çalışmaya başlar.

 

Resmi Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/ent/janggeumi

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2 (Karakter Han San-Hae (Shin Dong-Wook))

 

Fragman 3 (Karakter Han Jung-Sik (Kim Hyun-Joon))

 

Fragman 4 (Karakter Han Jin-Mi (Lee Yeol-Eum))

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…