So I Married an Anti-Fan

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 29
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: So I Married an Anti-Fan | 그래서 나는 안티팬과 결혼했다
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kang Cheol-Woo
Senarist: Kim Eun-Jung (roman), Nam Ji-Yeon, Kim Eun-Jung
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: Godin Media, Warner Bros. Korea
Yayıncı: -
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: -
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Hoo-Joon
Geun-Young
Oh In-Hyeong

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Min-Kyu / Ko Soo-Hwan
Kim Sun-Hyuk / Seo Ji-Hyang
Kim Ha-Kyung / Shin Mi-Jung


Konusu:

Dizi, dünyaca ünlü bir süper yıldız Hoo-Joon (Choi Tae-Joon)  ile onun anti fanı Geun-Young’ın (Choi Soo-Young) arasındaki romantik hikâyeyi konu almaktadır. Bir magazin dergisinde muhabir olarak çalışan Geun-Young, belki bir haber çıkar diye bir kulübün açılışına gider. Orada, Hoo-Joon’un asabi davranışlarına tanık olur ve dahası kazayla Hoo-Joon’un üzerine kusar. Yaşanan bu olaylardan sonra Geun-Young işinden kovulur. Kovulmasına Hoo-Joon’un neden olduğunu düşünür ve her gün Hoo-Joon’un ajansının önüne protesto gösterisi yapar. Gösterisi medyada yer almaya başladıkça Hoo-Joon’un anti-fanı olarak ünlenir. Bir gün, bir PD ona, anti-fanı ile birlikte yaşayan ünlüyü içeren bir şov programında yer almasını teklif eder. Geun-Young çektiği maddi sıkıntı nedeniyle teklifi kabul eder. Hoo-Joon ise kötü görünmeye başlayan imajını düzeltmek için teklifi kabul eder. Şov programında birbirlerine zor zamanlar geçirtmek için çaba sarf ederlerken birbirlerine âşık olurlar.


Karakterleri:

Choi Tae-Joon dizide bir K-pop yıldızı olan Hoo-Joon karakterini canlandırmaktadır. Listelerde hep ilk sıralarda yer almaktadır. O, ilk başta gergin, somurtkan ve hatta öfkeli bir tutum sergilerken, gerçekleşen bir olay sonrasında aniden içten, samimi ve hatta mütevazı bir kişiliğe bürünebilmektedir. Dışarından bakınca soğuk biri gibi görünse de aslında ilk aşkının acısını hâlâ yüreğinde taşıyan sıcak kalpli birisidir.

Choi Soo-Young dizide bir magazin dergisinde muhabir olarak çalışan Lee Geun-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun hayali, bir gün, çalıştığı endüstrinin Harika Kadın'ı olabilmektir. Genellikle bütün sıkıcı görevler ona verilmektedir. Hayatını mahveden Hoo-Joon’un (Choi Tae-Joon) bir numaralı anti-fanı olmaya karar verir.

Chansung dizide bir eğlence ajansının başkanı ve bir holdingin varisi olan JJ karakterini canlandırmaktadır. Bir zamanlar, Hoo-Joon’un (Choi Tae-Joon) ve Oh In-Hyeong (Han Ji-An) ile yakın arkadaştı. Ancak şimdi, Hoo-Joon’u alaşağı etmeye çalışmaktadır.

Han Ji-An dizide yükselen bir yıldız olan Oh In-Hyeong karakterini canlandırmaktadır.


Not: Dizi, Kim Eun-Jung tarafından kaleme alınan "So I Married an Anti-Fan" adlı bir romandan uyarlamadır. Roman, daha önce, aynı adı taşıyan, Çin yapımı bir filme uyarlanmıştır.


Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…