Ping Pong Ball

Puanı: 4,6/5  Oy Sayısı: 9
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Ping Pong Ball | 탁구공
Tür: Dram
Yönetmen: Kim Sang-Ho
Senarist: Park Ji-Won
Yapımcı: -
Yayıncı: JTBC
Bölüm Sayısı: 2
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 17 Eylül 2018 – 18 Eylül 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kim Young-Joon
Kim Deuk-Hwan

 

Diğer Oyuncuları:

Ji Soo / Kim Young-Joon
Yoo Jae-Myung / Kim Deuk-Hwan
Choi Kwang-Il / meyhane sahibi
Lee Ha-Yul / gözlüklü işçi
Seo Dong-Gab / iş adamı
Jung Young-Ki / Bay Choi
Na Hae-Ryung / In-Ha

Konusu:

Dizi, evsiz bir yaşlı adam olan Kim Deuk-Hwan (Yoo Jae-Myung) ile bir üniversite öğrencisi olan Kim Young-Joon (Ji Soo) etrafında dönmektedir. Üniversitenin felsefe bölümünde okuyan Kim Young-Joon, aynı üniversitede birlikte okuduğu bir kıza duygularını itiraf eder. Ancak kız onu reddeder. Duyguları karşılıksız kalan Young-Joon zor zamanlar geçirmeye başlar. Bir gün, yaşadığı apartman kompleksinin yakınlarındaki küçük bir köprünün altında yaşayan evsiz bir adam ile tanışır. Evsiz adam da Young-Joon gibi aşk hayatında başarılı olamamış birisidir.


Not:

1 – "Ping Pong Ball", 'JTBC Drama Festa' adı altında toplanan farklı konu ve oyunculara sahip mini dizi serisinden birisidir. Diğer mini dizi "Summer Days; Yeo-Reum" 2017 yılında yayımlandı.

2 – Dizi, Jo Geum-San tarafından kaleme alınan "Takkookong" adlı bir webtoondan uyarlamadır.

 

Resmi Web Sitesi: tv.jtbc.joins.com/pingpongball

 

 

Fragman 1

 

Kaynakları: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…