My First First Love

Puanı: 4/5  Oy Sayısı: 74
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: My First First Love | Because It’s My First Love | 첫사랑은 처음이라서
Tür: Romantik, Gençlik
Yönetmen: Oh Jin-Suk
Senarist: Kim Ran
Yapımcı: -
Yayıncı: Netflix
Bölüm Sayısı: 8
Sezon: 1
imdb: 7.4
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 18 Nisan 2019
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Tae-O
Song-Yi
Do-Hyun

 

Diğer Oyuncuları:

Choi Ri / Ga-Rin
Hong Ji-Yoon / Ryu Se-Hyun
Park Yoo-Rim / Min-A
Jeon Su-Kyeong / Ga-Rin'in annesi


Konusu:

Dizi, bir grup üniversite öğrencisinin arkadaşlıklarını, aşklarını ve hayallerini anlatmaktadır. 5 üniversiteli genç, farklı nedenlerden dolayı evini terk ederek birlikte yaşamaya başlar.


Karakterleri:

Ji Soo dizide bir üniversitede işletme bölümü okuyan Tae-O karakterini canlandırmaktadır. Prestijli bir üniversiteye gitmektedir. Zengin bir aileye ve iyi bir görünüme sahiptir. Her ne kadar her şeye sahip biri gibi görünse de mutsuz bir hayatı vardır. Mutsuz ev ortamından dolayı ailesine git gide yabancılaşmaktadır ve kendini yalnız hissetmektedir. 

Jung Chae-Yeon dizide Tae-O’un (Ji Soo) çok küçük yaştan bu yana arkadaşı olan Song-Yi karakterini canlandırmaktadır.

Jinyoung dizide Tae-O’un (Ji Soo) en yakın arkadaşı olan Do-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri kalbini Song-Yi’ye (Jung Chae-Yeon) kaptırır ve Song-Yi de ona karşı boş değildir.

Choi Ri dizide bir holding CEO’sunun tek kızı olan Ga-Rin karakterini canlandırmaktadır. Neşeli ve canlı bir kişiliğe sahiptir. Her şeye sahip biri olarak büyümesine rağmen tüm hayatı kontrol altındaydı. Bu yüzden, evden kaçar.


Not:

1 – "My First First Love 2" dizisinin ilk sezonudur.

 

Resmi Web Sitesi: www.netflix.com/tr/title/81026700


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…