Because It’s My First Love

Puanı: 4,8/5  Oy Sayısı: 17
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Because It’s My First Love | 첫사랑은 처음이라서
Tür: Romantik, Gençlik
Yönetmen: Oh Jin-Suk 
Senarist: Jung Hyun-Jung, Kim Min-Seo
Yapımcı: -
Yayıncı: Netflix
Bölüm Sayısı: 8
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 2019
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Yoon Tae-Oh
Han Song-Yi
Cha Do-Nam

 

Diğer Oyuncuları:

Choi Ri / Oh Ga-Rin


Konusu:

Dizi, bir grup üniversite öğrencisinin arkadaşlıklarını, aşklarını ve hayallerini anlatmaktadır.


Karakterleri:

Ji Soo dizide bir üniversitede işletme bölümü okuyan Yoon Tae-Oh karakterini canlandırmaktadır. Prestijli bir üniversiteye gitmektedir. Zengin bir aileye ve iyi bir görünüme sahiptir. Her ne kadar her şeye sahip biri gibi görünse de mutsuz bir hayatı vardır. Mutsuz ev ortamından dolayı ailesine git gide yabancılaşmaktadır ve kendini yalnız hissetmektedir. 

Jung Chae-Yeon dizide Yoon Tae-Oh’un (Ji Soo) arkadaşı olan Han Song-Yi karakterini canlandırmaktadır.

Jinyoung dizide Yoon Tae-Oh’un (Ji Soo) en yakın arkadaşı olan Cha Do-Nam karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri kalbini Han Song-Yi’ye (Jung Chae-Yeon) kaptırır.

Choi Ri dizide bir holding CEO’sunun tek kızı olan Oh Ga-Rin karakterini canlandırmaktadır. Neşeli ve canlı bir kişiliğe sahiptir. Her şeye sahip biri olarak büyümesine rağmen tüm hayatı kontrol altındaydı. Bu yüzden, evden kaçar ve Yoon Tae-Oh’nun (Ji Soo) evinde yaşamaya başlar.


Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…