Priest

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 4
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Priest | 프리스트
Tür: Gerilim, Medikal, Fantastik
Yönetmen: Kim Jong-Hyeon
Senarist: Moon Man-Se
Yapımcı: -
Yayıncı: OCN
imdb: -
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 24 Kasım 2018 – 13 Ocak 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:20
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Oh Soo-Min
Ham Eun-Ho
Moon Ki-Sun

 

Diğer Oyuncuları:

Son Jong-Hak / Koo Do-Kyun
Oh Yeon-A / Shin Mi-Yeon
Yu Bee / Jung Yong-Pil
Kang Kyung-Hun / Cha Sun-Young
Jang Hui-Ryoung / Kim Yoo-Ri
Lee Young-Suk / Piskopos Kwak
Jeon Jin-Ki / Rahip Jung
Park Min-Soo / Woo-Joo
Lee Gun-Myung / Lee Ki-Hong
Jang Won-Hyung / Jang Won-Seok
Cha Min-Jee / Jang Kyung-Ran


Konusu:

Dizi, 2018 yılında, Güney Katolik Hastanesinde, gerçekleşen doğaüstü güçlerden, sevdikleri insanları korumak için birlikte mücadele eden, bir doktor (Jung Yoo-Mi) ve bir rahibin (Yeon Woo-Jin) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Yeon Woo-Jin dizide genç bir Katolik rahibi olan Oh Soo-Min karakterini canlandırmaktadır. Enerji dolu birisidir. İnsanların bedenlerinden şeytan çıkartan '643 Regia' adlı gayri resmi bir grubun üyesidir. Geçmişte, annesinin bedeni bir şeytani ruh tarafından ele geçirilmişti. Şeytani ruh, çıkarılamadığı için annesi hayatını kaybetti. Yaşadığı bu olay, şeytan çıkarma yöntemini öğrenmesine sebep olmuştur.

Jung Yoo-Mi dizide hastanenin acil servis bölümde görevli bir doktor olan Ham Eun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Ailesi talihsiz bir kazada geçirdikten sonra doktor olmaya karar vermiştir ve insanların hayatını kurtarmak istemektedir. O bir ateisttir. Ancak bir gün, doğaüstü bir olaya şahit olur ve Rahip Oh Soo-Min ile tanışır. Ardından, inançları değişir ve hayatı artık eskisi gibi olmaz.

Park Yong-Woo dizide bir Katolik rahibi olan Moon Ki-Sun karakterini canlandırmaktadır. '643 Regia' adlı grubun kurucusudur ve şeytan çıkarma yöntemini Oh Soo-Min’e (Yeon Woo-Jin) öğretmiştir. O, Soo-Min için hem bir öğretmen hem de bir babadır.


Not: OCN’in Cumartesi & Pazar  dizi kuşağında bu diziden önce "Player" dizisi yayımlanmıştır.


Resmi Web Sitesi: program.tving.com/ocn/priest

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…