When the Devil Calls Your Name

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 66
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: When the Devil Calls Your Name | 악마가 너의 이름을 부를 때
Tür: Dram, Fantastik
Yönetmen: Min Jin-Ki
Senarist: No Hye-Yeong, Go Nae-Ri
Yapımcı: -
Yayıncı: tvN
imdb: 7.5
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 31 Temmuz 2019 – 19 Eylül 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ha Rip
(Seo Dong-Cheon)
Mo Tae-Kang
(Şeytan Ryu)
Kim Yi-Kyung
(Lee Kyung)


Diğer Oyuncuları:

Lee El / Ji Seo-Yeong
Oh Eui-Sik / Kang Ha
Yoon Kyung-Ho / Bölüm Şef Kang
Son Ji-Hyun / Dong-Hee
Kim Won-Hae / Kong Soo-Rae
So Hee-Jung / Jung Sun-Shim
Jeong Gi-Seop / Kim Taek-Sang
Im Ji-Kyu / Kyung-Soo
Kim Hyung-Mook / Lee Choong-Ryeol
Song Kang / Ruca
Lee Hwa-Kyum / Joo Ra-In
Jung Won-Young / Shi-Ho
Lee Gook-Ju / şişman kadın (4. bölüm - konuk oyuncu)
Lee Jung-Eun / dolandırıcı eş (5. bölüm - konuk oyuncu)
Lee Han-Wi / dolandırıcı koca (5. bölüm - konuk oyuncu)
Choi Yoo-Song / Ye Sun-A (10. bölüm - konuk oyuncu)
Oh Jae-Kun
Kang Hoon


Konusu:

Dizi, ruhunu şeytana satan ünlü bir bestecinin (Jung Kyoung-Ho) etrafında dönmektedir. Kariyerinde ve hayatında başarılı olabilmek için 10 yıl önce ruhunu şeytana satar. Şeytan ile yaptığı sözleşmenin bitmesine birkaç gün kala, kariyerindeki ve hayatındaki başarısını, bir kızın (Lee Seol) yeteneğini çalarak elde ettiğini öğrenir. Hem kendi hayatı hem de hayatını çaldığı kız için şeytanla mücadele etmeye başlar.


Karakterleri:

Jung Kyoung-Ho dizide ünlü bir besteci olan Ha Rip karakterini canlandırmaktadır. Dahi bir besteci olarak tanınmaktadır. Ancak 10 yıl önce ruhunu şeytana satmıştır. Şeytan ile yaptığı sözleşmenin bitmesine 5 gün kala hayatını teminat olarak göstererek şeytanla baş etmeye çalışır.

Park Sung-Woong dizide popüler bir oyuncu olan Mo Tae-Kang karakterini canlandırmaktadır. Aslında o, 'Ryu' adı ile bilinen bir şeytandır. Ha Rip (Jung Kyoung-Ho) ile bir çatışma içerisindedir.

Lee Seol dizide tanınmamış bir şarkıcı-söz yazarı olan Kim Yi-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Kötü bir aileye sahip olduğu için 18 yaşında hapishaneye girer ve zor bir hayatı olur. İyi kalpli birisidir ve dürüst bir kişiliğe sahiptir. Ünlü bir şarkıcı olma hayallerinin peşinden koşarken Ha Rip (Jung Kyoung-Ho) ile karşılaşır. Ha Rip’in yardımı ile dünya onu tanıdığında hayatı değişir.

Lee El dizide Soul Entertainment adlı bir eğlence ajansının CEO’su olan Ji Seo-Yeong karakterini canlandırmaktadır. İyi bir kariyer kadınıdır ve Ha Rip (Jung Kyoung-Ho) onun ajansına bağlıdır. Ha Rip ona herkesten daha çok güvenmektedir.

Song Kang dizide Ha Rip’in (Jung Kyoung-Ho) çaylak asistanı olan Ruca karakterini canlandırmaktadır.


Not:

1 – Bu dizi, 18. Yüzyılda, Alman Johann Wolfgang von Goethe tarafından kaleme alınan "Faust" adlı bir oyundan esinlenilmiştir.

2 – tvN’in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Search: www" ve bu diziden sonra "Miss Lee" yayımlanmıştır.


Resmi Web Sitesi: program.tving.com/tvn/thedevilscall


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7), (8), (9)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…