When the Devil Calls Your Name

Puanı: 3,6/5  Oy Sayısı: 5
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: When the Devil Calls Your Name | 악마가 너의 이름을 부를 때
Tür: Fantastik
Yönetmen: Min Jin-Ki
Senarist: No Hye-Yeong
Yapımcı: -
Yayıncı: tvN
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 2019 yılının ilk ayları
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, ruhunu şeytana satan ünlü bir bestecinin (Jung Kyoung-Ho) etrafında dönecek. Kariyerinde ve hayatında başarılı olabilmek için 10 yıl önce ruhunu şeytana satar. Ruhunu özgür bırakmak için şeytanla son kez bir sözleşme yapar. Bu sözleşmeye göre başka insanlardan ruhlarını şeytana sattığına dair üç sözleşme alırsa ruhu özgür olacaktır.


Karakterleri:

Jung Kyoung-Ho dizide ünlü bir besteci olan Ha Lip karakterini canlandırmaktadır. Dahi bir besteci olarak tanınmaktadır. Ancak 10 yıl önce ruhunu şeytana satmıştır. Şeytan ile yaptığı sözleşmenin bitmesine 5 gün kala hayatını teminat olarak göstererek şeytanla baş etmeye çalışır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…