Babel

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 2
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Babel |바벨
Tür: Dram, Romantik, Hukuk
Yönetmen: Yun Seong-Sik 
Senarist: -
Yapımcı: -
Yayıncı: CSTV
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: Ocak 2019
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Cha Woo-Hyuk
Han Jung-Won

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, intikam almak ile aşk arasında kalmış bir savcının (Park Si-Hoo) etrafında dönmektedir. O, intikamını almak için her şeyi yapmaya göze almıştır. Ancak bir gün, evlendikten sonra hayatı mahvolan bir oyuncuya (Jang Hee-Jin) gönlünü kaptırır. Ayrıca dizi, bir cinayet davasının çirkin gerçeklerine ve şirket sahibi iki farklı ailenin arasındaki güç savaşına odaklanmaktadır.


Karakterleri:

Park Si-Hoo dizide bir savcı olan Cha Woo-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. İntikam almak için her şeyden vazgeçmiştir. Ancak bir gün, evli bir oyuncu olan Han Jung-Won'a (Jang Hee-Jin) âşık olur. Jung-Won'un kocası bir şirket sahibinin oğludur ve bir gün öldürülür. Woo-Hyuk, Jung-Won’un eşinin cinayet davasına savcı olarak atanır ve bu cinayetin baş şüphelisi olarak Jung-Won’u görmeye başlar.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…