Mysterious Nurse

Puanı: 3,8/5  Oy Sayısı: 26
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Mysterious Nurse | Nurse Who Suddenly Appeared | 갑툭튀 간호사
Tür: Romantik, Fantastik
Yönetmen: An Sung-Gon
Senarist: Jung Syo-Ju
Yapımcı: Choi Ji-Won
Yayıncı: SBS Mobidic
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 21 Aralık 2018
Yayın Günleri ve Saati: Cuma – 00:40
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Woo Hyun-Woo
Bae Soo-Ah


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, geçirdiği bir trafik kazasından sonra ölecek insanları görebilmeye başlayan bir kadın (Jang Hui-Ryoung) ile hayatında yaşadığı büyük bir çöküşten sonra mutluluğu bulan bir psikiyatrist (Lee Sung-Jong) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Lee Sung-Jong dizide bir psikiyatrist olan Woo Hyun-Woo karakterini canlandırmaktadır. İlk başlarda büyük bir hastanede çalışırken şimdi özel bir klinikte çalışmaktadır.

Jang Hui-Ryoung dizide bir hemşire olan Bae Soo-Ah karakterini canlandırmaktadır. Ailesini kaybetmesine rağmen parlak bir kişiliğe sahiptir. Bir gün, bir trafik kazası geçirir ve bu kaza sırasında gözünden yaralanır. Geçirdiği kornea nakli sonrasında ölümü görmeye başlar.

 

 

Fragman 1

 

Kaynakları: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…