Nurse Teacher An Eun-Young

Puanı: 3,8/5  Oy Sayısı: 4
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Nurse Teacher An Eun-Young | 보건교사 안은영
Tür: Fantastik, Gerilim
Yönetmen: Lee Kyoung-Mi
Senarist: Jung Se-Rang (roman & senaryo)
Yapımcı: -
Yayıncı: Netflix
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018 – 2020
Yayın Tarihi: 2020
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

An Eun-Young
Hong In-Pyo

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, hayaletleri görebilen An Eun-Young’ın (Jung Yu-Mi) etrafında dönmektedir. An Eun-Young’ın öğretmenlik yaptığı okulda gizemli bir olay gerçekleşir. Okuldaki başka bir öğretmenin yardımı ile bu olaydaki kötü hayaletleri yok etmeye çalışır.


Karakterleri:

Jung Yu-Mi dizide bir hemşire öğretmeni olan An Eun-Young karakterini canlandırmaktadır. Hayaletleri görebilme ve onları yok etme yeteneğine sahiptir. Hayaletleri ortaya çıkarmak için oyuncak bir bıçak ve küçük bir tabanca kullanmaktadır.

Nam Joo-Hyuk dizide bir öğretmen olan Hong In-Pyo karakterini canlandırmaktadır. Büyükbabasının kurduğu lisede öğretmenlik yapmaktadır. Son derece korumacı birisidir ve küçükken geçirdiği bir kazadan dolayı belirgin bir şekilde aksayarak yürümektedir. Sahip olduğu güçlü enerjisiyle Eun-Young’ın (Jung Yu-Mi) kötü hayaletleri yok etmesinde yardımcı olur.


Not: Dizi, Jung Se-Rang tarafından kaleme alınan "Nurse Teacher An Eun-Young" adlı bir romandan uyarlamadır.


Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…