The Banker

Puanı: 0/5  Oy Sayısı: 1
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: The Banker | 더 뱅커
Tür: Dram
Yönetmen: Lee Jae-Jin
Senarist: Ryouka Shuu (manga), Shigeru Noda (manga), Seo Eun-Jung, Oh Hye-Ran
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: Mart 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

No Dae-Ho
Han Soo-Ji

 

Diğer Oyuncuları:

Yoo Dong-Geun / banka müdürü
Kim Tae-Woo
Ahn Nae-Sang
Seo Yi-Sook
Kim Kyu-Cheol
Kim Young-Pil
An Woo-Yeon / Seo Bo-Gul
Shin Do-Hyun / Jang Mi-Ho
Cha In-Ha


Konusu:

Dizi, ekonomik balonun çöktüğü bir dönemde, mevcut politikaları değiştiren finansal otoritelere karşı adaleti sağlamaya çalışan bir bankacının (Kim Sang-Joong) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Kim Sang-Joong dizide bir bankada denetçi olarak çalışan No Dae-Ho karakterini canlandırmaktadır. Dürüst ve samimi bir adamdır. Küçük bir şehirde bulunan 'Daehan Bank' adlı bir bankanın şube müdürü olarak çalışmaktadır. Çalıştığı bankanın şubesi yakında kapanacaklar listesinde yer almaktadır. Bir gün, şaşırtıcı bir şekilde bankanın Seul’deki genel merkez şubesine denetçi olarak terfi ettirilir. Ancak burada yolsuzluklarla karşı karşıya gelir.

Chae Shi-Ra dizide No Dae-Ho’nun iş ortağı olan (Chae Shi-Ra) Han Soo-Ji karakterini canlandırmaktadır. Başarılı bir kariyer kadınıdır.


Not:

1 – Dizi, Ryouka Shuu (senarist) & Shigeru Noda’nın (çizim) kaleme aldığı "Kansayaku Nozaki Shuhei" adlı manga serisinden uyarlamadır. Ayrıca bu manga serisi 2018 yılında "Nozaki Shuhei Auditor of Bank " adlı Japon bir mini diziye uyarlanmıştır.

2 – MBC’nin Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Spring Turns to Spring" yayımlanmaktadır ve bu diziden sonra "Spring Night" yayımlanacaktır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…