Strangers From Hell

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 2
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Strangers From Hell | 타인은 지옥이다
Tür: Gerilim, Gizem
Yönetmen: Lee Chang-Hee
Senarist: Kim Yong-Ki (webtoon)
Yapımcı: -
Yayıncı: OCN
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Bölüm Süresi: -
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 2019 yılının ikinci yarısı
Yayın Günleri ve Saati:
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Yoon Jong-Woo

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, birkaç kişi ile mutfağını ve banyosunu paylaşacağı bir daireye yeni taşınan Jong-Woo’nun (Im Si-Wan) etrafında dönmektedir. Taşındıktan bir süre sonra ev arkadaşlarının göründüğü kadar normal insanlar olmadığını anlar. Ayrıca evde tuhaf olaylar meydana gelmektedir.


Karakterleri:

Im Si-Wan dizide 20’li yaşlarında olan Yoon Jong-Woo karakterini canlandırmaktadır. Hayatı boyunca küçük bir kasabada yaşamıştır. Ancak Seul’deki küçük bir ofiste iş bulur. Bu yüzden Seul’e taşınır.


Not:

1 – Dizi, Kim Yong-Ki’nin kaleme aldığı "Taineun Jiokida" adlı bir webtoondan uyarlamadır.


Kaynakları: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…