Doctor Detective

Puanı: 0/5  Oy Sayısı: 1
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Doctor Detective | 닥터 탐정
Tür: Dram, Medikal
Yönetmen: Park Joon-Woo
Senarist: Song Yoon-Hee
Yapımcı: -
Yayıncı: SBS
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Bölüm Sayısı: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: Temmuz 2019
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Choi Tae-Young
Do Jung-Eun

 

Diğer Oyuncuları:

Bong Tae-Gyu / Heo Min-Ki


Konusu:

Dizi, toplumsal statüye göre hastanelerde, hastalara yapılan ayrımcılıklar konu alınmaktadır.


Karakterleri:

Lee Ki-Woo dizide 'TG Group'un varisi olan Choi Tae-Young karakterini canlandırmaktadır. Yetenekli biri olmasına karşın enerjisi ve hiçbir hırsı yoktur. Sadece geçmişte, özgürce yaşadığı o hayatını özlemektedir. 'TG Group'un başına geçmekten daha çok eski eşinin (Park Jin-Hee) kalbini geri kazanmakla ilgilenmektedir.

Park Jin-Hee dizide başarılı bir tıp uzmanı olan Do Jung-Eun karakterini canlandırmaktadır. Dikkatini işine vermek konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Ancak mesleğindeki başarısını sadece bu yeteneğine borçlu değildir. Choi Tae-Young’tan (Lee Ki-Woo) kendisini aldattığı için boşanmıştır.

Bong Tae-Gyu dizide bir doktor olan Heo Min-Ki karakterini canlandırmaktadır. Sürekli lüks ve pahalı markalar giymektedir. Onun dünyadaki tek amacı, 15 yıl önce, gizemli bir şekilde ölen babasının intikamını almaktır.


Not:

1 – SBS’in Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "Love at First Sight" yayımlanacaktır.


Kaynakları: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…