Joseon Survival

Puanı: 4/5  Oy Sayısı: 35
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Joseon Survival | 조선 생존기
Tür: Tarih, Romantik, Fantastik
Yönetmen: Lee Hyeong-Sun, Jang Yong-Woo
Senarist: Kim Sol-Ji
Yapım Şirketi: Huayi Brothers
Yayıncı: TV Chosun
imdb: 7.5
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 8 Haziran 2019 – 17 Ağustos 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Han Jung-Rok
(1-10. bölüm)
Han Jung-Rok
(11-16. bölüm)
Lee Hye-Jin
 
Im Kkeok-Jeong
 
Han Seul-Gi
Jung Ka-Ik

 

Diğer Oyuncuları:

Han Jae-Suk / Yoon Won-Hyeong
Yoon Ji-Min / Jung Nan-Jung
Lee Kyung-Jin / Moon Jeong (Kraliçe)
Park Ya-Sung / Dong Chan
Kim Kwang-Sik / Oh Yong-Jin
We Yang-Ho / Wang Chi
Jeong Han-Heon
Kang Ji-Sub
Choi Jung-Hun
Seol Ji-Yoon
Jang Jung-Yeon

 

Konusu:

Dizi, zamanda geriye giden Han Jung-Rok (Kang Ji-Hwan/Seo Ji-Suk) ile Joseon Hanedanlığı’nda ünlü bir hırsız olan Im Kkeok-Jeong’un (Song Won-Seok) etrafında dönmektedir. İkili, sevdiği insanlar için hayatlarını ortaya koyar ve hayatta kalabilmek için birlikte, Joseon Hanedanlığındaki yozlaşmış yetkililerle mücadele eder.


Karakterleri:

Kang Ji-Hwan/Seo Ji-Suk dizide bir teslimatçı olan Han Jung-Rok karakterini canlandırmaktadır. Eskiden, ulusal bir okçuydu. Dramatik bir olay sonrasında, kız kardeşi (Park Se-Wan) ve ilk aşkı (Kyung Soo-Jin) ile birlikte zamanda geriye, Joseon Hanedanlığı dönemine, gider. Burada, yozlaşmış yetkililere karşı savaşmak için Im Kkeok-Jeong’a (Song Won-Seok) katılır ve onunla güçlü bir arkadaşlık bağı kurar.

Kyung Soo-Jin dizide Han Jung-Rok’un (Kang Ji-Hwan/Seo Ji-Suk) ilk aşkı olan Lee Hye-Jin karakterini canlandırmaktadır. Rehabilitasyon bölümünde sağlık görevlisi olarak çalışmaktadır ve zengin bir ailenin tek kızıdır. Zarif bir havaya ve sofistike bir konuşma tarzına sahiptir.

Song Won-Seok dizide 1562’de yaşayan Im Kkeok-Jeong karakterini canlandırmaktadır. Bir kasaptır ve en düşük sınıfa mensuptur. Yakışıklı olduğu kadar da akıllı birisidir.

Park Se-Wan dizide Han Jung-Rok’un (Kang Ji-Hwan/Seo Ji-Suk) kız kardeşi olan Han Seul-Gi karakterini canlandırmaktadır. Abisi ile arasında 15 yaş olmasına karşın abisinden daha zekidir. Ulusal yazı ödülleri kazananmış ve üç yıl üst üste matematik olimpiyatlarında birinci olan bir dâhidir.

Lee Jae-Yoon dizide Lee Hye-Jin’in (Kyung Soo-Jin) nişanlısı olan Jung Ka-Ik karakterini canlandırmaktadır. Mesleğinde başarılı bir avukattır. Örnek bir şahsiyet gibi görünmesine karşın sakladığı karanlık sırları vardır.

 

Resmi Web Sitesi: broadcast.tvchosun.com/broad...

 

 

Fragman 1

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…