Watcher

Puanı: 4,4/5  Oy Sayısı: 54
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Watcher | 왓쳐
Tür: Aksiyon, Gerilim
Yönetmen: Ahn Gil-Ho
Senarist: Han Sang-Woon
Yapım Şirketi: Studio Dragon
Yayıncı: OCN
imdb: 8.2
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 6 Temmuz 2019 – 25 Ağustos 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:20
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Do Chi-Gwang
Kim Young-Koon
Han Tae-Joo


Diğer Oyuncuları:

Heo Sung-Tae / Jang Hae-Ryong
Park Joo-Hee / Jo Soo-Yeon
Joo Jin-Mo / Park Jin-Woo
Kim Soo-Jin / Yeom Dong-Sook
Jung Do-Won / Hong Jae-Sik
Kim Dae-Gun / Dedektif Chan-Hee
Won Gun-Su / dedektif
Jung Min-Sung / Son Byeong-Gil
Kim Dong-Hyun / Kim Sang-Joon
Chae Dong-Hyun / Lee Dong-Yoon
Yang Ye-Na / Yoon-Ji
Kim Yong-Ji / Lee Hyo-Jung
Park Sung-Il / Bölüm Şefi Kim
Han Sang-Hoon / adli tıp doktoru
Shin Hyun Jong / Min Young-Ki
Jung Soon-Won / Jung Han-Wook
Jung Han-Wook / Oh Sang-Do
Park Ji-Hoon / Park Si-Young
Lee Seung-Chul / Başkan Jung Seok-Tae
Shin Mun-Sung / Lee Joong-Ho
Woo Jung-Won / Park Ji-Hyun
Lee Nam-Hee / Shin Woo-Sung
Jeon Suk-Chan / Kim Jo-Han
Lee Eol / Jang Hyun-Goo
Yoo Jung-Ho / Park Jung-Geun
Moon Woo-Jin / Kim Young-Koon (genç)
Lee Jae-Yoon / Kim Kang-Wook (konuk oyuncu)
Ahn Kil-Kang / Kim Jae-Myung (konuk oyuncu)
Park Hoon / Yoon Ji-Hoon (konuk oyuncu)


Konusu:

Dizi, trajik bir olay yüzünden hayatları mahvolan üç kişinin etrafında dönmektedir. Bu üç kişi, yolsuzluk olaylarına karışan polisleri bulmak için kurulan bir soruşturma ekibinin üyesi olur ve böylece hayatlarını mahveden trajik olayın perde arkasını gün yüzünde çıkarmak için birlikte çalışmaya başlar.


Karakterleri:

Han Suk-Kyu dizide elit bir dedektif olan Do Chi-Gwang karakterini canlandırmaktadır. Suçluları yakalamaktan gurur duyan, son derece dikkatli ve akıllı birisidir. Bir dizi davadan sonra, polislerin karıştığı yolsuzluk davalarının aslında küçümsenmemesi gerektiğini anlar. Bu yüzden, bu tip davaları soruşturan içişleri soruşturma ekibinin şefi olur.

Seo Kang-Joon dizide bir polis memuru olan Kim Young-Koon karakterini canlandırmaktadır. Mobil devriye ekibinin bir üyesidir. Soğuk kalpli bir insan gibi görünmesine karşın aslında oldukça sıcak kalpli, duygularını belli etmeyen bir insandır. Diğer insanlarla yakın bir ilişki kurmaktan kaçınmaktadır. Bir gün, unutmaya çalıştığı trajik bir olayla ilgisi olan Do Chi-Gwang (Han Suk-Kyu) ile karşılaşır. Bu trajik olayı unutup kaçmaya çalışmaktan vazgeçer. Böylece Do Chi-Gwang ile tanışmak ve bu trajik olayın arkasındaki gerçeği bulmak için içişleri soruşturma ekibine katılır.

Kim Hyun-Joo dizide popüler bir avukat olan Han Tae-Joo karakterini canlandırmaktadır. Polis akademisinden mezun olduktan sonra bir savcı olmaya karar verir. Bir gün, savcı olarak aldığı bir davada, kendisini karmaşık bir olayın içerisinde bulur ve hayatı büyük bir tehlikeye girer. Ancak hayatta kalmayı başarır. O olaydan sonra savcılığı bırakarak kendi hukuk bürosunu açar ve avukatlık yapmaya başlar. Do Chi-Gwang (Han Suk-Kyu) ve Kim Young-Koon (Seo Kang-Joon) ile tanıştan sonra içişleri soruşturma ekibine katılır.


Not:

1 – OCN’in Cumartesi & Pazar  dizi kuşağından önce "Voice 3" ve bu diziden sonra "Strangers From Hell" yayımlanmıştır.


Resmi Web Sitesi: program.tving.com/ocn/watcher

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, dram-medikal "Hospital Playlist". Dizide üniversitede tanışan ve şimdiye kadar dost kalan doktorlar arasındaki ilişkiyi ve dostluğu anlatıyor. Bakalım dostlukları ne kadar iyi ve neler oluyor izlerken çok eğlendim umarım sizde çok eğlenirsiniz. Herkese iyi seyirler. Görüşmek üzere...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…