Seasoning

Puanı: 3/5  Oy Sayısı: 10
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Seasoning | Jo Mi-Ryo | 조미료
Tür: Dram, Fantastik
Yönetmen: Song Sang-Hyuk
Senarist: Jo Jung-In
Yapımcı: -
Yayıncı: FTV
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: Eylül 2019
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Jo Mi-Ryo


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, şehir hayatından kaçan ve 'Albin' adlı bir yerleşen Mi-Ryo’nun (Min Do-Hee) hikâyesini anlatacak. Mi-Ryo burada, 'Mi-Ryo’s Kitchen' adlı bir restoran açar.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…