People with Flaws

Puanı: 3,5/5  Oy Sayısı: 17
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: People with Flaws | 하자있는 인간들
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Oh Jin-Suk
Senarist: An Shin-Yoo
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: Kasım 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Joo Seo-Yeon
 
Lee Kang-Woo
 
Kim Mi-Kyung
(teklif aşamasında)

 

Diğer Oyuncuları:

Goo Won / Lee Min-Hyuk (teklif aşamasında)
Hwang Woo Seul Hye / Lee Kang-Hee
Heo Jeong-Min / Hyun-Soo
Jang Yoo-Sang / Choi Ho-Dol


Konusu:

Dizi, yakışıklı erkeklerden nefret eden bir kadın (Oh Yeon-Seo) ile insanların görünümlerine takıntılı olan bir adamın (Ahn Jae-Hyun) etrafında dönmektedir. İkili, zamanla insanlara karşı olan ön yargılarının üstesinden gelmeyi öğrenir.


Karakterleri:

Oh Yeon-Seo dizide bir lisede sözleşmeli beden eğitimi öğretmeni ve atletizm antrenörü olan Joo Seo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Üç yakışıklı erkek yüzünden çok büyük sıkıntılar yaşadığı için yakışıklı erkeklerden nefret etmektedir. Onun ideal tipi iyi bir görünüme sahip olmayan erkeklerdir.

Ahn Jae-Hyun dizide Lee Kang-Woo karakterini canlandırmaktadır. Geçmişte iyi bir görünüme sahip olmadığı için terk edildiğinden beri dış görünüş konusunda takıntılıdır.

Kim Seul-Gi eğer teklifi kabul ederse dizide Joo Seo-Yeon’un (Oh Yeon-Seo) yakın arkadaşı olan Kim Mi-Kyung karakterini canlandıracak. Korece Öğretmenidir ve Seo-Yeon ile aynı okulda öğretmenlik yapmaktadır.

Goo Won eğer teklifi kabul ederse dizide Lee Kang-Woo’nun (Ahn Jae-Hyun) kuzeni olan Lee Min-Hyuk karakterini canlandıracak.


Not:

1 – MBC’nin Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Ha-Roo Found by Chance" ve bu diziden sonra "The Game: Towards Zero" yayımlanacaktır.


Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…