The Golden Garden

Puanı: 3,7/5  Oy Sayısı: 22
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: The Golden Garden | 황금정원
Tür: Dram, Romantik, Gizem
Yönetmen: Lee Dae-Young
Senarist: Park Hyeon-Ju
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: 60
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 20 Temmuz 2019 – 26 Ekim 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi – 21:00/23:00 (günde dört bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Eun Dong-Joo
Cha Pil-Seung
Sa Bi-Na
Choi Joon-Ki

 

Diğer Oyuncuları:

Jung Si-A / Oh Mi-Joo
Kim Young-Ok / Kang Nam-Doo
Yeon Jae-Hyeong / Lee Ki-Young
Jung Young-Joo / Shin Nan-Sook
Cha Hwa-Yeon / Jo Nam-Hee
Kim Yu-Seok / Choi Dae-Sung
Jo Mi-Ryung / Han Soo-Mi
Kang Jun-Hyuk / Lee Mid-Eum
Jung Seo-Yeon / Lee Mid-Eum
Moon Ji-Yoon / Lee Sung-Wook
Lee A-Ra / Sa Bi-Na (genç)


Konusu:

Birbirinden tamamen farklı hayatlar yaşayan ancak bir olay nedeniyle birbirlerinin hayatlarına dolanan dört kişinin etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Han Ji-Hye dizide 6 yaşındayken bir yetimhaneye terk edilen Eun Dong-Joo karakterini canlandırmaktadır. Adı dışındaki hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Yaşadığı birçok zorluğa rağmen olumlu ve neşeli bir kişiliğe sahiptir.

Lee Sang-Woo dizide bir dedektif olan Cha Pil-Seung karakterini canlandırmaktadır. Kariyerinde başarılı birisidir. Anne ve babası öldükten sonra onu zengin büyükannesi büyütmüştür. Kadınlar arasında oldukça popüler biri olmasına karşın anne ve babasının ölümünden kaynaklanan travma nedeni ile aşık olmaktan kaçınmaktadır.

Oh Ji-Eun dizide oldukça popüler bir sosyal medya ünlüsü olan Sa Bi-Na karakterini canlandırmaktadır. Hırslı bir kişiliğe sahiptir ve Eun Dong-Joo’nun (Han Ji-Hye) hayatını elinden almaya çalışmaktadır.

Lee Tae-Sung dizide mutlu bir ailenin hayalini kuran Choi Joon-Ki karakterini canlandırmaktadır. Temiz bir kalbi vardır. Aşk dışında her şeye sahiptir ve zengin biri olmasına karşın kalbinde her zaman bir boşluk hissetmiştir. Sa Bi-Na’ya (Oh Ji-Eun) gönlünü kaptırdıktan sonra hayatı karmaşık bir hale gelir.


Not:

1 – MBC’nin Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "Different Dreams" ve bu diziden sonra "Never Twice" yayımlanmıştır.


Resmi Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/drama/thegoldengarden

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…