The Game: Towards Zero

Puanı: 2,7/5  Oy Sayısı: 3
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: The Game: Towards Zero | 더 게임: 0시를 향하여
Tür: Aksiyon, Gizem, Fantastik
Yönetmen: Jang Joon-Ho
Senarist: Lee Ji-Hyo
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Yayın Tarihi: Ocak 2020
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Tae-Pyeong
Seo Joon-Young
Koo Do-Kyung


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, gizemli bir seri cinayet davasını araştıran bir kâhin (Taecyeon) ile bir dedektifin (Lee Yeon-Hee) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Taecyeon dizide bir kâhin olan Kim Tae-Pyung karakterini canlandırmaktadır. Birisinin gözlerinin içine baktığı zaman o kişinin ölüm anını görebilmektedir. İyi bir görünüme sahip, akıllı ve zengin birisidir. İnsanların ölüm anını görmesine rağmen parlak bir kişiliğe sahiptir. Bir gün, ölümünü göremediği birisi ile tanışır. Bu kişi, bir dedektif olan Joon-Young (Lee Yeon-Hee)’tır.

Lee Yeon-Hee dizide bir dedektif olan Seo Joon-Young karakterini canlandırmaktadır. Oldukça sabırlı birisidir ve güçlü bir içgörüye ve sezgiye sahiptir.

Lim Ju-Hwan dizide bir adli tıp denetçisi olan Koo Do-Kyung karakterini canlandırmaktadır. O, yakışıklılığı ve çekici gülümsemesiyle tanınmaktadır. Ancak söz konusu işi olduğunda mükemmeliyetçi birisidir. Adlığı vakaları, dört haftada içinde çözüme kavuşturmasıyla ünlüdür. Bu yüzden, Seo Joon-Young (Lee Yeon-Hee) ona 'dört haftalık adam' lakabını takmıştır.


Not:

1 – MBC’nin Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağından önce "People with Flaws" yayımlanacaktır.


Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…