Black Dog

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 1
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Black Dog | 블랙독
Tür: Dram, Komedi
Yönetmen: Hwang Joon-Hyeo
Senarist: Park Joo-Yeon
Yapımcı: -
Yayıncı: tvN
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Yayın Tarihi: 16 Aralık 2019
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ko Ha-Neul
Park Sung-Soon
Do Yeon-Woo


Diğer Oyuncuları:

Lee Chang-Hoon / Bae Myung-Soo
Jung Hae-Kyun / Moon Soo-Ho
Kim Hong-Fa / Byeon Sung-Joo
Yoo Min-Kyu / Ji Hae-Won
Park Ji-Hwan / Song Young-Tae
Jo Sun-Joo / Kim Yi-Boon
Lee Yoon-Hee / Lee Seung-Taek
Heo Tae-Hee / Ha Soo-Hyun
Ye Soo-Jung / Yoon Yeo-Hwa


Konusu:

Dizi, bir grup öğretmenin okul hayatında ve özel hayatında verdiği mücadeleyi konu almaktadır.


Karakterleri:

Seo Hyun-Jin dizide özel bir lisede sözleşmeli öğretmen olarak çalışan Go Ha-Neul karakterini canlandırmaktadır. Öğrencilik yıllarında, elinden tutup onu ayağa kaldıran bir öğretmeni gibi olabilmek için öğretmenlik mesleğini seçmiştir. Okul ortamında karşılaştığı birçok sorunla yüzleştikçe öğrencileri ile birlikte büyüyüp olgunlaşacaktır.

Ra Mi-Ran dizide Go Ha-Neul (Seo Hyun-Jin) ile aynı okulda öğretmenlik yapan Park Sung-Soon karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda, okulun kariyer danışmalık bölümünün başkanıdır ve tam bir iş koliktir. Öğrencileri için ne gerekiyorsa yapan ve hatta onlar için savaşan, kendisini öğrencilerine adamış bir öğretmendir. Go Ha-Neul’un akıl hocası olur.

Ha-Joon dizide Go Ha-Neul (Seo Hyun-Jin) ile aynı okulda öğretmenlik yapan Do Yeon-Woo karakterini canlandırmaktadır. Öğrencilerine bir şeyler öğretme konusunda oldukça tutkulu olan ve işini iyi yaptığı söylendiğinde kalp atışları hızlanan bir Kore Dili ve Edebiyatı öğretmenidir. Yetenekleri sayesinde yönetimde üst düzeylere çıkabilecek idealist biri olmasına karşın o, bir insan olarak büyüyüp olgunlaşmak için kendi yolundan gitmeyi tercih etmektedir.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…