Memoir of the Man

Puanı: 4,8/5  Oy Sayısı: 5
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Memoir of the Man | The Way He Remembers | 그 남자의 기억법
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Oh Hyun-Jong
Senarist: Kim Yoon-Joo
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Yayın Tarihi: Mart 2020
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Lee Jung-Hoon
(teklif aşamasında)
Yeo Ha-Jin


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, Hipertimezi nedeni ile anormal bir şekilde yaşadığı her anı canlı bir şekilde hatırlayan bir adam ile oldukça kötü bir hafızaya sahip olan bir kadının (Mun Ka-Young) arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır.


Karakterleri:

Kim Dong-Wook eğer teklifi kabul ederse dizide bir haber spikeri olan Lee Jung-Hoon karakterini canlandıracak. Kore’nin 1 numaralı haber istasyonundaki 'News Live' adlı bir haber bültenin spikerliğini yapmaktadır.

Mun Ka-Young dizide popüler bir oyuncu olan Yeo Ha-Jin karakterini canlandırmaktadır. 6 yıldır bir oyunculuk kariyeri olmasına karşın oyunculuk yeteneği sürekli tartışılmaktadır.


Not: 

1 – MBC’nin Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "The Game: Towards Zero" yayımlanacaktır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…