Did We Love?

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 10
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Did We Love? | We, Were in Love |우리, 사랑했을까
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Kim Do-Hyung
Senarist: Lee Seung-Jin
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: JTBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Yayın Tarihi: 2020 yılının ilk yarısı
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

No Ae-Jung
Oh Dae-O
Ryu Jin
Koo Pa-Do
Oh Yeon-Woo
Joo Ah-Rin


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, uzun süredir, romantik ilişkisi olamamış bekâr bir annenin (Song Ji-Hyo), hayatına dört adamın girmesini ve sonrasında yaşanan olayları konu almaktadır. Bu dört adamdan biri; kötü ama çekici (Son Ho-Jun), diğeri; acınacak halde ama zengin (Song Jong-Ho), bir diğeri; ürkütücü ama çekici (Kim Min-Jun) ve son olarak diğeri; daha toy ama oldukça yakışıklıdır (Koo Ja-Sung).


Karakterleri:

Song Ji-Hyo dizide bir film şirketinde yapımcı olarak çalışan No Ae-Jung karakterini canlandırmaktadır. Bekâr bir annedir ve son 14 yıldır hiç sevgilisi olmamıştır. Kendisini çocuğuna ve mesleğine adamıştır, ta ki hayatına dört farklı adam girene kadar.

Son Ho-Jun dizide ünlü bir yazar olan Oh Dae-O karakterini canlandırmaktadır. Kaleme aldığı kitaplar her zaman 'en çok satanlar' listesine girmektedir. Bunun yanı sıra Hollywood filmleri için senaryo yazmaktadır. Gerçek kişiliğini herkesten saklayan; kötü ama çekici birisidir.

Song Jong-Ho dizide popüler bir oyuncu olan Ryu Jin karakterini canlandırmaktadır. Üniversite yıllarında, oldukça gelecek vaat eden biri olduğu için ondan 'bir sonraki Bae Yong-Joon' olarak bahsedilirdi ve şimdi 'ulusun en iyi erkek arkadaşı' olarak yükselen bir oyuncudur. Ayrıca, acınacak halde ama zengin birisidir.

Kim Min-Jun dizide eskiden bir gangster olan Koo Pa-Do karakterini canlandırmaktadır. Şimdi, 'Nine Capital' adlı bir finans şirketinin CEO’sudur. Gangster dünyasının 'Robin Hood'u olarak anılırken, o her şeyi geride bırakarak temiz bir sayfa açmıştır. Ürkütücü ama çekici birisidir.

Koo Ja-Sung dizide bir okulda Beden Eğitimi öğretmeni olarak çalışan Oh Yeon-Woo karakterini canlandırmaktadır. Görünümü ve gülüşü ile okulunun en popüler öğretmenidir. Daha toy ama oldukça yakışıklı birisidir.

Dasom dizide popüler bir oyuncu olan Joo Ah-Rin karakterini canlandırmaktadır. Hayranları onu nezaketi ve melek gibi bir insan imajına sahip olduğu için çok sevmektedir. Ayrıca, giydiği ve kullandığı her şey hemen satılmaktadır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…