Idol's Doctor

Puanı: 4,8/5  Oy Sayısı: 8
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Idol's Doctor | 아이돌 주치의
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Ahn Ji-Sook
Senarist: Shin Seo-Ha, Lee Yool-Rim
Yapımcı: -
Yayıncı: -
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Yayın Tarihi: 2020
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Yoon Tae-In

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, uyurgezer bir hallyu yıldızı (Jun) ve onu gizlice tedavi etmeye çalışan bir doktorun arasında aşk hikâyesini konu almaktadır.


Karakterleri:

Jun dizide dahi bir müzisyen olan Yoon Tae-In karakterini canlandırmaktadır. Dünyaca ünlüdür ve ben merkezli bir kişiliğe sahiptir. Uyurgezerlikten ve uyku bozukluğundan muzdariptir. Bunu herkesten saklamaktadır. Bu yüzden, gizli bir şekilde tedavi olmak için kadın bir doktorla beraber yaşamaya başlar. Ancak, doktor sahtedir.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…