Avengers Social Club

Puanı: 4,6/5  Oy Sayısı: 17
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Avengers Social Club | 부암동 복수자들
Tür: Dram, Komedi
Yönetmen: Kwon Seok-Jang
Senarist: Sajatokki (webtoon), Kim Yi-Ji
Yapım Şirketi: Studio Dragon, JS Pictures
Yayıncı: tvN
imdb: 8.0
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2017
Yayın Tarihi: 11 Ekim 2017 – 16 Kasım 2017
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kim Jung-Hye
Hong Do-Hee
Lee Mi-Sook
Lee Soo-Gyum


Diğer Oyuncuları:

Choi Byung-Mo / Lee Byung-Soo
Jung Suk-Yong / Baek Young-Pyo
Choi Kyu-Jin / Kim Hee-Soo
Yoon Jin-Sol / Kim Hee-Kyung
Kim Hyeong-Il / Hong Sang-Man
Kim Bo-Ra / Baek Seo-Yeon
Shin Dong-Mi / Han Soo-Ji
Jung Young-Joo / Joo Gil-Yeon
Jung Ae-Youn / Kim Jung-Yoon
Jang Yong / Lee Jae-Kook
Sung Byoung-Sook / Mi-Sook'un kayınvalidesi
Heo Hyeong-Gyu / Lee Byung-Ho
Kim Sa-Kwon / Park Seung-Woo
Shin Dong-Woo / Hwang Jung-Wook
Park Ye-Na / alay eden çocuk
Yoo In-Soo / Kyung-Bok
Kim Ga-Eul / Se-Hee (CEO'nun torunu)
Kang Pil-Sun / muhabir
Jo Hee-Bong / kafedeki müşteri
Jung Sang-Hyun / oğlan çocuğu
Shim Hye-Yeon / çocuk
So Hee-Jung
Kim Ki-Nam
Jeong Gyu-Su
Yu A-Reum
Lee Chae-Kyung


Konusu:

Dizi, farklı nedenlerden dolayı, farklı kişilerden intikamlarını almak için kurulan 'Bok-Ja Club'un üyeleri etrafında dönmektedir. Kim Jung-Hye (Lee Yo-Won) kendisini aldatan, Hong Do-Hee (Ra Mi-Ran) oğluna okulda zorbalık yapanlardan, Lee Mi-Sook (Myung Se-Bin) kendisine şiddet uygulayan kocasından ve Lee Soo-Gyum (Jun) biyolojik ebeveynlerinden intikam almak istemektedir.


Karakterleri:

Lee Yo-Won dizide büyük bir şirketi işleten bir ailenin kızı olan Kim Jung-Hye karakterini canlandırmaktadır. Açık sözlü ve kibirli biri gibi görünmesine karşın aslında naif ve sevimli birisidir. İyi bir eş olmaya çalışırken kocasının (Choi Byung-Mo) onu aldattığını öğrenir. İntikamını almak için 'Bok-Ja Club' adlı bir intikam klübü kurar.

Ra Mi-Ran dizide geleneksel bir pazarda balık satarak geçimini sağlayan Hong Do-Hee karakterini canlandırmaktadır. Kocası vefat eden Hong Do-Hee, iki çocuğunu da tek başına yetiştirmektedir. Parlak ve iyi bir kişiliğe sahiptir. Bir gün, oğluna okulda zorbalık yapıldığını öğrenir.

Myung Se-Bin dizide bir yetimhanede büyümüş olan Lee Mi-Sook karakterini canlandırmaktadır. Bir üniversitede profesör olan kocasından (Jung Suk-Yong) şiddet görmesine karşın mutlu bir aile olabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Bir gün, Kim Jung-Hye (Lee Yo-Won) ve Hong Do-Hee (Ra Mi-Ran) ile karşılaşır ve yaşadığı hayatı düşünmeye başlar.

Jun dizide lise son sınıf öğrencisi olan Lee Soo-Gyum karakterini canlandırmaktadır. Babası Kim Jung-Hye’un (Lee Yo-Won) kocasıdır ve annesi (Shin Dong-Mi) sadece parayı umursayan birisidir. Onunla hiçbir zaman ilgilenmeyen biyolojik ebeveynlerinden intikam almaya karar verir.


Not: 

1 – Dizi, Sajatokki tarafından kaleme alınan bir webtoondan uyarlamadır.

2 – tvN'in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Criminal Minds" ve bu diziden sonra "Prison Playbook" yayımlanmıştır.


Resmi Web Sitesi: program.tving.com/tvn/tvnavengersclub


 

Fragman 1

 

Fragman 2 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…