The Search

Puanı: 4,6/5  Oy Sayısı: 29
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: The Search | 써치
Tür: Aksiyon, Gerilim
Yönetmen: Lim Dae-Woong
Senarist: Goo Mo, Go Myung-Joo
Yapım Şirketi: OCN Studio
Yayıncı: OCN
imdb: -
Bölüm Sayısı: 10
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 17 Ekim 2020 – 15 Kasım 2020
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Koo Dong-Jin
Son Ye-Rim
Son Ye-Rim

 

Diğer Oyuncuları:

Moon Jung-Hee / Kim Da-Jung
Lee Hyun-Wook / Lee Joon-Sung
Choi Yoon-Je / Joo Moon-Cheol
Lee Ha-Yul / Park Ki-Hyung
Yu Seong-Ju / Lee Hyeok
Choi Duk-Moon / Han Dae-Sik
Yeon Woo-Jin / Jo Min-Kook
Lee Soon-Won / Cheon Min-Jae
Park Da-Yeon / Cheon Soo-Young
Kim In-Woo / Sağlık Merkezi Müdürü Baek
Kim Ho-Jung / Yong Hee-Ra
Yoon Young-Min / Laboratuvar Müdürü Yoon


Konusu:

Dizi, bir takım canavarların çevrelediği, askerden arındırılmış bir bölgede, bir arama ekibinin hayatta kalma ve kaçış mücadelesini konu almaktadır.


Karakterleri:

Jang Dong-Yoon dizide batı cephesi askeri karargâhına bağlı bir askeri köpek eğitimcisi olan Koo Dong-Jin karakterini canlandırmaktadır. Veterinerlik bölümünden mezundur ve belli bir süre Yaban Hayatı Kurtarma Merkezi’nde stajyerlik yapmış birisidir. Bağımsız bir göreve çıktığı sırasında, sorumlu olduğu bir askeri köpek ortadan kaybolur ve onu aramaya çıktığında ise bir canavar ile karşılaşır.

Krystal dizide elit bir askeri memur olan Teğmen Son Ye-Rim karakterini canlandırmaktadır. Onun doğumunun arkasında bir sır yatmaktadır. Eskiden, Yedek Subayların Eğitim Birliği’nde görev almaktaydı. Şimdi ise batı cephesi askeri karargâhı tarafından doğrudan kontrol edilen kimyasal, biyolojik ve radyolojik savaş biriminin operasyon görevlisi olarak görev almaktadır. Olağanüstü bir dayanma gücüne ve zekâya sahiptir. Bu yüzden, her şeyi, her şekilde kazanma hırsı ile yanıp tutuşan birisidir.

Yoon Park dizide elit bir askeri memur olan Song Min-Kyu karakterini canlandırmaktadır. Arama ekibinin lideri olmak için gönüllü olur. Üstleri tarafından kontrol edilemeyen ve genellikle takımını tehlikeye sokan bir liderdir.

Moon Jung-Hee dizide askeri yedek kuvvetlerinin bir üyesi olan Kim Da-Jung karakterini canlandırmaktadır. Bir zamanlar, terörle mücadeleden sorumlu bir özel kuvvetler ekibinin başıydı. Şimdi, DMZ Memorial Hall'da bir tur rehberi olarak görev almaktadır. Sivil kontrol hattının yakınında ailesiyle sakin bir yaşam sürmek istemektedir. Ancak, beklenmedik bir şekilde arama ekibine katılması teklif edilir.

Lee Hyun-Wook dizide bir askeri memur olan Lee Joon-Sung karakterini canlandırmaktadır. Gerçek bir askerin zihnine sahiptir. Arama ekibinde, takım lideri yardımcısı olarak yer alır ve zaman zaman aşırı durumlar meydana gelmeye başladığında, Song Min-Kyu (Yoon Park) ile çatışır.


Not: 

1 – OCN’in Cumartesi & Pazar  dizi kuşağında bu diziden önce "Missing: The Other Side" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "Amazing Rumor" yayımlanacaktır.


Resmi Web Sitesi: program.tving.com/ocn/search


 

Fragman 1 (Karakter)

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…