Kkondae Intern

Puanı: 4,2/5  Oy Sayısı: 26
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Kkondae Intern | Old School Intern | 꼰대인턴
Tür: Dram, Komedi
Yönetmen: Nam Seong-Woo
Senarist: Shin So-Ra
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: MBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: 24
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 20 Mayıs 2020 – 25 Haziran 2020
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 20:55 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ka Yeol-Chan
Lee Man-Shik
Lee Tae-Ri
Namgoong Jun-Su

 

Diğer Oyuncuları:

Park Ah-In / Tak Jung-Eun
Ko Gun-Han / Oh Dong-Geun
Hong Seung-Bum / Kim Seung-Jin
Noh Jong-Hyun / Lee Tae-Ri
Kim Sun-Young / Koo Ja-Sook
Son Jong-Hak / An Sang-Jong
Ko In-Beom / Namgoong Pyo
Kim Ki-Cheon / Eom Han-Gil
Moon Sook / Ok-Kyung
Jung Kyung-Soon / Ko Sun-Nyeo
Jeon Guk-Hyang / Yeol-Chan'ın annesi


Konusu:

Dizi, ilk işinde, kendisine zor zamanlar yaşatan patronuyla (Kim Eung-Soo) yıllar sonra, yeni stajyeri olarak karşılaşan bir adamın (Park Hae-Jin) etrafında dönmektedir. Ka Yeol-Chan, ilk işinden patronunun ona çok zor zamanlar yaşatması nedeni ile ayrılır ve yeni bir şirkette çalışmaya başlar. Kısa sürede, terfi alır ve yüksek bir pozisyona yerleşir. Yanına yeni bir stajyer alır. Bu kişi, ona ilk işinde zor zamanlar yaşatan patronudur.


Karakterleri:

Park Hae-Jin dizide 'Jun Su Foods' şirketinin iddialı ve başarılı bir yönetici olan Ka Yeol-Chan karakterini canlandırmaktadır. Mezun olduktan sonra bir şirkette çalışmaya başlar. Ancak buradaki patronu, ona çok zor zamanlar yaşatır. Bu yüzden, işinden istifa eder. Bir ramen şirketi bir iş bulur. Sıkı bir şekilde çalışarak alışılmadık bir şekilde kısa zamanda terfi alır. Artık o, şirketteki en güçlü pozisyonlardan biri olan satış ve pazarlama bölümünün şefidir.

Kim Eung-Soo dizide Ka Yeol-Chan’ın (Park Hae-Jin) eski patronu olan Lee Man-Shik karakterini canlandırmaktadır.

Han Ji-Eun dizide 'Jun Su Foods' şirketinde bir stajyer olarak çalışan Lee Tae-Ri karakterini canlandırmaktadır.

Park Ki-Woong dizide 'Jun Su Foods' şirketinin CEO’su olan Namgoong Jun-Su karakterini canlandırmaktadır. Babası, 'Jun Su Foods' şirketinin başkanıdır ve ailesinin tek oğludur. Ancak, babasının izni olmadan hiçbir şey yapamadığı için şirkette önemli bir gücü yoktur. Oldukça kibirli birisidir. Her zaman, bir anlaşmazlık içinde olduğu Ka Yeol-Chan (Park Hae-Jin) hariç etrafındaki hiç kimseyi umursamamaktadır.


Not: 

1 – MBC’nin Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Find Me in Your Memory" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "Miss Lee Knows" yayımlanacaktır.

 

Resmi Web Sitesi: imbc.com/broad/tv/drama/kkondaeintern

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…