Old School Intern

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 6
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Old School Intern | 꼰대인턴
Tür: Dram, Komedi
Yönetmen: Nam Seong-Woo
Senarist: Shin So-Ra
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: MBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: Mayıs 2020
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 20:55 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ka Yeol-Chan
Lee Tae-Ri
Lee Man-Shik
Namgoong Jun-Su

 

Diğer Oyuncuları:

Park Ah-In / Tak Jung-Eun
Ko Gun-Han / Oh Dong-Geun
Hong Seung-Bum / Kim Seung-Jin
Noh Jong-Hyun / Lee Tae-Ri
Ko In-Beom
Son Jong-Hak
Jung Kyung-Soon
Kim Ki-Cheon


Konusu:

Dizi, ilk işinde, kendisine zor zamanlar yaşatan patronuyla (Kim Eung-Soo) yıllar sonra, yeni stajyeri olarak karşılaşan bir adamın (Park Hae-Jin) etrafında dönmektedir. Ka Yeol-Chan, ilk işinden patronunun ona çok zor zamanlar yaşatması nedeni ile ayrılır ve yeni bir şirkette çalışmaya başlar. Kısa sürede, terfi alır ve yüksek bir pozisyona yerleşir. Yanına yeni bir kıdemli stajyer alır. Bu kişi, ona ilk işinde zor zamanlar yaşatan patronudur.


Karakterleri:

Park Hae-Jin dizide bir ramen şirketinde iddialı ve başarılı bir yönetici olan Ka Yeol-Chan karakterini canlandırmaktadır. Mezun olduktan sonra bir şirkette çalışmaya başlar. Ancak buradaki patronu, 'kkondae' olarak da tabir edilen eski okul yönetim biçimini savunan katı birisidir. Bu yönetim biçimini kullanan patronu ona çok zor zamanlar yaşatır. Bu yüzden, işinden istifa eder. Bir ramen şirketi bir iş bulur. Sıkı bir şekilde çalışarak alışılmadık bir şekilde kısa zamanda terfi alır. Artık o, şirketteki en güçlü pozisyonlardan biri olan satış ve pazarlama bölümünün şefidir.

Han Ji-Eun dizide aynı şirkette kıdemli bir stajyer olan Lee Tae-Ri karakterini canlandırmaktadır.

Kim Eung-Soo dizide Ka Yeol-Chan’ın (Park Hae-Jin) eski patronu olan Lee Man-Shik karakterini canlandırmaktadır.

Park Ki-Woong dizide 'Jun Su Foods' şirketinin CEO’su olan Namgoong Jun-Su karakterini canlandırmaktadır. Babası, 'Jun Su Foods' şirketinin başkanıdır ve ailesinin tek oğludur. Ancak, babasının izni olmadan hiçbir şey yapamadığı için şirkette önemli bir gücü yoktur. Oldukça kibirli birisidir. Her zaman, bir anlaşmazlık içinde olduğu Ka Yeol-Chan (Park Hae-Jin) hariç etrafındaki hiç kimseyi umursamamaktadır.


Not: 

1 – MBC’nin Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Find Me in Your Memory" yayımlanacaktır.


Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…