More Than Friends

Puanı: 4,1/5  Oy Sayısı: 104
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: More Than Friends | 경우의 수
Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
Yönetmen: Choi Sung-Bum
Senarist: Jo Seung-Hee
Yapım Şirketi: JTBC Studios, ZIUM Content
Yayıncı: JTBC
imdb: 7.4
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 25 Eylül 2020 – 28 Kasım 2020
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 22:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Lee Soo
Kyung Woo-Yeon
On Joon-Soo
Jin Sang-Hyuk

 

Diğer Oyuncuları:

Ahn Eun-Jin / Kim Young-Hee
Choi Chan-Ho / Shin Hyun-Jae
Baek Soo-Min / Han Jin-Joo
Jo Ryun / Woo-Yeon'un annesi
Oh Hee-Joon / Min Sang-Sik
Kim Hee-Jung / Choi Won-Jung


Konusu:

Dizi, 10 yıl boyunca birbirlerine karşı romantik duygular besleyen iki arkadaşın etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Ong Seong-Wu dizide bir fotoğrafçı olan Lee Soo karakterini canlandırmaktadır. Aşk söz konusu olduğunda bencil birisidir. Ayrıca, oldukça kendini beğenmiş ve özgüveni yüksek bir karaktere sahiptir. 10 yılın sonunda arkadaşı Kyung Woo-Yeon’a (Shin Ye-Eun) karşı aslında romantik duygular beslediğini fark eder.

Shin Ye-Eun dizide güzel yazı sanatçısı (hattat) olan Kyung Woo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Tek taraflı sevme konusunda üstüne diyecek kimse yoktur. Sanki bu konuda lanetlenmiş gibidir. 10 yıldır, arkadaşı Lee Soo’dan (Ong Seong-Wu) hoşlanmaktadır. İlgi duyduğu her şeye kapılıp giden birisidir. Bu yüzden, yazı sanatçısı (hattat) olabilmek için iyi maaşlı işinden bile ayrılmıştır. Bir gün, On Joon-Soo (Kim Dong-Jun) ile karşılaşır ve kalbinde bir şeyler değişmeye başlar.

Kim Dong-Jun dizide bir yayın şirketinin CEO'su olan On Joon-Soo karakterini canlandırmaktadır. Varlıklı, iyi görünümlü ve iyi bir akademik geçmişe sahip birisidir. İlk aşkı ona kötü bir deneyim yaşattığı için kalbini aşka kapatmış birisidir. Kyung Woo-Yeon (Shin Ye-Eun) ile tanıştıktan sonra kalbi aşk için tekrar çarpmaya başlar.

P.O dizide bir restoran sahibi olan Jin Sang-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Oldukça çalışkan ve pozitif düşünen birisidir.

 

Not: 

1 – JTBC’nin Cuma & Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "Graceful Friends" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "Hush" yayımlanacaktır.


Resmi Web Sitesi: tv.jtbc.joins.com/morethanfriends

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5), (6)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…