Do You Like Brahms?

Puanı: 4,7/5  Oy Sayısı: 19
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Do You Like Brahms? | 브람스를 좋아하세요
Tür: Dram, Gençlik
Yönetmen: Jo Young-Min
Senarist: Ryu Bo-Ri
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: SBS
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 31 Ağustos 2020
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00/23:10
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Park Joon-Young
Chae Song-A
Yoon Dong-Yoon


Diğer Oyuncuları:

Kim Sung-Cheol / Han Hyun-Ho
Park Ji-Hyun / Lee Jung-Kyung
Bae Da-Bin / Kang Min-Sung
Ye Soo-Jung / Na Moon-Sook
Seo Jeong-Yeon / Cha Young-In
Joo Suk-Tae / Yoo Tae-Jin
Choi Dae-Hoon / Park Sung-Jae
Song Ji-Won


Konusu:

Dizi, prestijli bir üniversitenin müzik bölümünde okuyan bir grup öğrencinin, onların başarılı olma konusunda takıntılı olan ebeveynleri ve öğretmenleri etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Kim Min-Jae dizide dahi bir piyanist olan Park Joon-Young karakterini canlandırmaktadır. Küçük bir restoran işleten ailesi, klasik müzik hakkında hiçbir şey bilmiyordu. Ancak, 6 yaşına geldiğinde, piyona ile tanışır ve o zamandan bu yana sadece Kore’deki önemli yarışmaları değil, dünya çapında birçok yarışmayı kazanır. Fazla hırslı olmayan ve kendisinden önce başkalarını düşünen ince ruhlu birisidir.

Park Eun-Bin dizide müzik bölümü öğrencisi olan Chae Song-A karakterini canlandırmaktadır. Prestijli bir üniversitenin işletme bölümünden mezun olduktan sonra keman çalma tutkusundan dolayı, dördüncü denemesinde, mezun olduğu üniversitenin müzik bölümünü kazanır ve kaydını yaptırır. Bu yüzden, sınıf arkadaşlarından yedi yaş büyüktür. Stajyer olarak çalışmaya başlar ve dünyaca ünlü bir piyanist olan Park Joon-Young ile tanışır.

Lee You-Jin dizide Chae Song-A’nın (Park Eun-Bin) arkadaşı ve onun keman öğretmeni olan Yoon Dong-Yoon karakterini canlandırmaktadır. Prestijli bir üniversiteden mezun olmuştur. Ancak, hayattan beklentilerini ciddi bir şekilde değerlendirdikten sonra yaylı enstrüman üreticisi ve tamircisi olarak yaşamını sürdürmektedir. Chae Song-A’nın öğretmeni olarak onun çabalarını yürekten desteklemektedir.

Kim Sung-Cheol dizide bir çellist olan Han Hyun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Uzun zamandır, Park Joon-Young’un (Kim Min-Jae) arkadaşıdır.

Park Ji-Hyun dizide yetenekli bir kemancı olan Lee Jung-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Prestijli bir üniversiteden mezundur. Bir chaebolun torunu olduğu için ve çocukluğundan itibaren keman çalma yeteneğinden dolayı ünlü biri haline gelmiştir. Ancak, annesini kaybettikten sonra sıradan bir hayat yaşamaya karar verir.

Bae Da-Bin dizide müzik bölümü öğrencisi olan Kang Min-Sung karakterini canlandırmaktadır.

Ye Soo-Jung dizide Kyung Hoo Kültür Vakfı’nın başkanı olan Na Moon-Sook karakterini canlandırmaktadır.

Seo Jeong-Yeon dizide performans planlayıcısı olan Cha Young-In karakterini canlandırmaktadır.

Joo Suk-Tae dizide Park Joon-Young’un (Kim Min-Jae) piyano eğitmeni olan Yoo Tae-Jin karakterini canlandırmaktadır.


Resmi Web Sitesi: programs.sbs.co.kr/drama/brahms


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…