Train

Puanı: 4,8/5  Oy Sayısı: 52
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Train | 트레인
Tür: Dram, Aksiyon, Gizem, GerilimFantastik/Bilimkurgu
Yönetmen: Ryu Seung-Jin
Senarist: Park Ga-Yeon
Yapım Şirketi: Studio Dragon, doFRAME
Yayıncı: OCN
imdb: -
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 11 Temmuz 2020 – 16 Ağustos 2020
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Seo Do-Won
Han Seo-Kyung
Lee Jung-Min


Diğer Oyuncuları:

Lee Hang-Na / Oh Mi-Sook
Nam Moon-Chul / Seo Jae-Cheol
Yoon Bok-In / Jo Young-Ran
Jo Wan-Ki / Woo Jae-Hyeok
Cha Yub / Lee Sung-Wook
Kim Dong-Young / Kim Jin-Woo
Kim Jin-Seo / Han Kyu-Tae
Park Jung-Won / Park Min-Kyung
Chang-Ryul / Park Tae-Kyung
Baek Jae-Woo


Konusu:

Dizi, değer verdiği bir kişinin ölümündeki gerçeği bulmak amacıyla farklı bir paralel dünyaya geçen Seo Do-Won’un (Yoon Si-Yoon) hikâyesini konu almaktadır.


Karakterleri:

Yoon Si-Yoon dizide bir dedektif olan Seo Do-Won karakterini canlandırmaktadır. Mücadeleci ve korkusuz birisidir. Babasının günahlarını ödeyebilmek ve bir seri katilin cinayetine kurban giden değer verdiği kişinin ölümün arkasındaki sır perdesini aralayabilmek için iki farklı paralel evrende gidip gelmektedir. Geçiş yaptığı diğer paralel dünyada ise babasının günahları nedeni ile istikrarsız bir hayat süren bir karaktere sahiptir.

Kyung Soo-Jin dizide bir savcı olan Han Seo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Duygularını ifade etmekten çekinmeyen dürüst bir kişiliğe sahiptir. Seo Do-Won’un (Yoon Si-Yoon) geçiş yaptığı diğer paralel dünyada ise soğuk ve duygusuz bir dedektiftir.

Shin So-Yul dizide bilimsel araştırma biriminin bir üyesi olan Lee Jung-Min karakterini canlandırmaktadır. Seo Do-Won’un (Yoon Si-Yoon) çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda ilk aşkıdır. Seo Do-Won’a yardım etmektedir.


Not: 

1 – OCN’in Cumartesi & Pazar  dizi kuşağında bu diziden önce "Team Bulldog: Off-duty Investigation" yayımlanmıştır.


Resmi Web Sitesi: program.tving.com/ocn/ocntrain


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…