Soul Special

Puanı: 2,3/5  Oy Sayısı: 4
  alie tarafından

 

Adı: Soul Special 쏘울 스페셜
Tür: Romantik, Fantastik
Senarist: -
Yapımcı: -
Yayıncı: KBS Joy
daum: 8.4
Bölüm Sayısı: 12
Bölüm Süresi: 5 dakika
Yapım Yılı: 2009
Yayın Tarihi: 01 Kasım 2009
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

Oyuncuları:

Han Hyo-Joo
Jin Mia-Young

 
Kim Dong-Wook
Yoo Gil-Young
 
Lee Chae-Young
Min Sehui-Young
 
K.Will
Soo Ho-Young

 

Konusu:

Jin Mia-Young (Han Hyo-Joo) Kore'ye yeni dönmüştür ve havaalanının otoparkına arabasına binmek için gittiğinde arabasının yanında sarhoş halde yatan biri (Kim Dong-Wook) ile karşılaşır. Onu otele götürür. Ancak bu o yabancıyla son karşılaşması olmayacaktır ve bu ikilinin arasında bir aşk filizlenir.

 

Resmi Web Sitesi: www.kbsn.co.kr/joy/only50.php

 

 

Fragman

 

 

Kaynakları: movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=55338

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…