Kairos

Puanı: 4,8/5  Oy Sayısı: 21
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Kairos | 카이로스
Tür: Dram, Aksiyon, Gerilim, Fantastik/Bilim Kurgu
Yönetmen: Park Seung-Woo
Senarist: Lee Soo-Hyun
Yapım Şirketi: O H Story, Blossom Story
Yayıncı: MBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 26 Ekim 2020 – 15 Aralık 2020
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kim Seo-Jin
Han Ae-Ri
Seo Do-Kyun
Kang Hyun-Chae


Diğer Oyuncuları:

Kang Seung-Yoon / Lim Gun-Wook
Shin Goo / Yoo Seo-Il
Hwang Jung-Min / Kwak Song-Ja
Shim Hye-Yun / Kim Da-Bin
So Hee-Jung / Hye-Kyung
Jo Dong-In / Lee Taek-Kyu
Ko Kyu-Pil / Kim Jin-Ho
Lim Chul-Hyung / Park Ho-Young
Lee Joo-Myung / Park Soo-Jung
Jeon Kwang-Jin / Choi Deok-Ho
Jung Sung-Joon / Lee Tae-Woo
Choi Duk-Moon / Kim Yoo-Seok
Kwon Hyun / Han Tae-Gil
Yu Yeon-Seok / hapishane memuru
Lee Jung-Joon / Kim Seo-Jin (genç)


Konusu:

Dizi, sevdikleri insanları kurtarmak için mücadele eden iki insanın etrafında dönmektedir. Kim Seo-Jin (Shin Sung-Rok) başarılı bir kariyere ve mutlu bir aileye sahiptir. Ancak, onun dünyası kızının kaçırılmasıyla alt üst olur ve büyük bir umutsuzluğun pençesine düşer. Geçmişini değiştirmek için, geçmişte, yaklaşık bir ay öncesinde yaşayan Han Ae-Ri (Lee Se-Young) ile temasa geçer. Dahası hasta annesi aniden ortadan kaybolan Han Ae-Ri, gelecekten aldığı bu bağlantı ile şaşkına döner.


Karakterleri:

Shin Sung-Rok dizide çalıştığı inşaat şirketinin en genç müdürü olan Kim Seo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Eşi ve kızı ile mutlu bir aile hayatı vardır. Ancak, yaşadığı talihsiz bir olay sonucunda her şeyini kaybeder. Her şeyi düzeltmek için geçmişle iletişim kurar.

Lee Se-Young dizide hasta annesine bakabilmek için zor bir hayat yaşayan Han Ae-Ri karakterini canlandırmaktadır. Genç yaşından itibaren, hasta annesinin ameliyat parasını biriktirebilmek için birden fazla işte çalışmaktadır. Ancak, aniden annesi ortadan kaybolunca umutsuzca onu aramaya başlar. Gelecekten aldığı bir bağlantı ile her şey değişir.

Ahn Bo-Hyun dizide Kim Seo-Jin (Shin Sung-Rok) ile aynı inşaat şirketinde çalışan Seo Do-Kyun karakterini canlandırmaktadır. Oldukça zeki ve yetenekli birisidir. Başarılı Kim Seo-Jin’in liderliğinde yürütülen projedeki çatlaklıkları ilk o fark eder.

Nam Gyu-Ri dizide Kim Seo-Jin’in (Shin Sung-Rok) eşi olan Kang Hyun-Chae karakterini canlandırmaktadır. Başarılı bir kemancıdır. Evlilik hayatı mutlu bir şekilde sürerken beklenmedik zorluklarla ve gerginliklerle yüz yüze gelir.

Kang Seung-Yoon Han Ae-Ri’nin (Lee Se-Young) arkadaşı olan Lim Gun-Wook karakterini canlandırmaktadır. Lim Gun-Wook varlıklı ve güçlü bir kişiliği olmamasına karşın söz konusu Han Ae-Ri olunca, her zaman yanındadır ve yardım etmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Shin Goo dizide Kim Seo-Jin’in (Shin Sung-Rok) çalıştığı inşaat şirketinin başkanı olan Yoo Seo-Il karakterini canlandırmaktadır.

Hwang Jung-Min dizide annesi olan Han Ae-Ri’nin (Lee Se-Young) Kwak Song-Ja karakterini canlandırmaktadır.

Shim Hye-Yun dizide Kim Seo-Jin’in (Shin Sung-Rok) kızı olan Kim Da-Bin karakterini canlandırmaktadır.

So Hee-Jung dizide çocuk bakıcısı olan Hye-Kyung karakterini canlandırmaktadır.

 

Not: 

1 – MBC’nin Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "Dinner Mate" yayımlanmıştır.


Resmi Web Sitesi: imbc.com/broad/tv/drama/kairos


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…